Partneři:

Spustili jsme nový Zpravodaj nejen chovatelských akcí

Vážení chovatelé,

zprovoznili jsme pro vás zbrusu nový Zpravodaj, ve kterém naleznete všechny významné a důležité akce, které byste neměli minout. A nemusí jít vždy jen o chovatelské akce, ale historické trhy, sokolnické akce, farmářské trhy, řemeslnické jarmarky, atd. atd., prostě vše, co zpříjemňuje volné chvíle.

Zpravodaj v levém menu

Pamětníci určitě vědí, že Chovatelský zpravodaj jsme měli již dříve. Po roční odmlce, kdy jsme pro vás stránky předělali doslova od základu, nyní spouštíme jeho vylepšenou verzi.

Zpravodaj je přehledný a snadno použitelný, stačí si tedy vybrat měsíc a projít si všechny akce, na kterých nechcete chybět:

Vybírejte přehledně dle měsíce

Pokud víte o akci, která by ostatní chovatele mohla zajímat, můžete nás na ní pomocí tlačítka „Přidat novou akci“ na hlavní stránce Zpravodaje upozornit.

Na stránce s konkrétní akcí najdete místo konání a samozřejmě datum i čas začátku a konce. Pro lepší orientaci nechybí ani velká mapa:

Detail konkrétní akce včetně mapy

Akcí je spousta a nejsme neomylní. Proto pokud najdete někde chybu, budeme vám vděční, pokud nás na ni upozorníte. Můžete tak jednoduše učinit kliknutím na odkaz, který se nachází na konci stránky u každé akce (pod mapou):

Nahlaste chybu
 
 

vloženo: 04. 05. 2012 01:00

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web