Partneři:

Změna tržního řádu na chovatelské burze v Hodoníně

Na webových stránkách pořadatelů burzy exotického ptactva a jiného zvířectva v Hodoníně byly uveřejněny některé nové změny tržního řádu.

Nové podmínky tržního řádu se dotýkají především prodejců potravin, případně jiného zboží, které nepříliš souvisí s chovatelstvím. Nicméně je vhodné, aby se s nimi seznámil každý návštěvník burzy, protože nové podmínky jasně vymezují prostor, kde se může prodávat a kde ne.

foto: Petr Chumchal

Stručně o změnách jak je svém webu popsali sami pořadatelé burzy. Zdroj - pořadatelé.

Od 1. července 2012 bude burza povolena pouze na vyhrazeném a uzavřeném prostranství parkoviště a v kryté hale. Prodej na jiném prostranství je již zakázán a považuje se za porušení tržního řádu města Hodonín s následujícím řešením v součinnosti pořadatele a městské policie.

Počet prodejců bude dán kapacitou tržního místa. Po naplnění kapacity není účast na burze možná. Upřednostněni budou prodejci chovatelských potřeb, krmiv a zboží s chovatelstvím souvisejících.  Prodej potravin vyžadující důslednou hygienickou normu chlazení nebude povolen.

Zvířata, která nejsou uvedena v tržním řádu (prasata, ovce, kozy a terarijní zvířata) není možné na této burze prodávat!

Pro další informace navštivte web pořadatelů burzy v Hodoníně.

foto - Petr Chumchal

autor: Miroslav Lifart
vloženo: 21. 07. 2012 21:40

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web