Partneři:

ZO ČSCH Třebechovice pod Orebem pořádá výstavu exotického ptactva

Emil Škoda, člen ZO ČSCH Třebechovice pod Orebem nás upozornil na výstavu exotického ptactva, kterou pořádá zmíněná ZO ve svém chovatelském areálu v ulici U hradla ve dnech 22. 9. 2012 - 23. 9. 2012. Ve stejném termínu a na stejném místě proběhne i bodovaná výstava andulek. Protože je Emil Škoda častým spolupracovníkem našich stránek (o návštěvě jeho chovatelského zařízení je zde na stránkách článek), vznikla ve spolupráci s ním i tato stručná pozvánka.

Letos by mělo být na výstavě vystavováno zhruba 200 - 250 kusů exotického ptactva. Pořadatelé mají na výstavu přislíbeny i pyrury říční, leskoptve tříbarvé, k vidění by měli být i loriové tříbarví.

Leskoptve tříbarvé, foto - Miroslav Lifart

Chovatelé, kteří rádi navštěvují chovatelské akce, které mají domáckou atmosféru se tak zcela jistě mají nač těšit. A k této domácké atmosféře přispěje nejen lidové vstupné (dospělí 20 Kč, děti 10 Kč), ale i připravený stánek s občerstvením, který bude na výstavě k dispozici.

Další informace k výstavě, jako je čas zahájení a ukončení výstavy, nebo kontakt na pořadatele jsou k nahlédnutí v našem Zpravodaji.

Ve výpisu akcí našeho Zpravodaje na měsíc září 2012 jsou některé další výstavy a burzy, které by stejně jako výstava v Třebechovicích pod Orebem neměly uniknout pozornosti chovatelské veřejnosti.

Přejeme pořadatelům ze ZO ČSCH Třebechovice pod Orebem, aby se jim výstava vydařila a účast spokojených návštěvníků byla hojná.
 

autor: Miroslav Lifart
vloženo: 05. 08. 2012 00:01

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web