Partneři:

Český klub chovatelů agapornisů pořádá výstavu

Ve dnech 4. října - 5. října 2013 pořádá Český klub chovatelů agapornisů již svou pátou výstavu agapornisů. Výstavní prostory budou pro návštěvníky i vystavovatele připraveny již tradičně v Chovatelském areálu v Újezdě u Brna. 

Výstava agapornisů 2012. Foto: Petr Vopálka

Přihlášky na výstavu je možno podat do 2. října 2013. Přihlášku na výstavu, do prodejní části, jako i výstavní pravidla, nebo výstavní skupiny, je možno stáhnout na stránkách CZAC.

Pátek 4. října 2013 je vyhrazen pro organizaci. Od 8,00 - 11,00 hodin proběhne příjem agapornisů. Během příjmu budou agapornisové kontrolováni a podle vyjádření pořadatelů, budou také upřesňovány případné nejasnosti, či dotazy. Veterinární potvrzení nebude ze strany pořadatalů vyžadováno. Veterinární lékař však bude při příjmu ptactva přítomen.

Pro veřejnost je vyhrazena sobota 5. října 2013. Tedy jen v tento den je možno výstavu návštívit.  Výstavu je možno zhlédnout v čase od 9,00 - 15,00 hodin.

Výstava agapornisů 2012. Foto: Petr Vopálka

Návštěvníci nebudou ochuzeni ani o prodejní koutek, v kterém bude nabízeno ptactvo na prodej. Tyto ptáky bude moci každý návštěvník zakoupit kdykoliv během výstavy. Pořadatelé na svých stránkách slibují také prodej agapornisů z bodované části výstavy. Prodejné kusy budou označeny v katalogu, případně přímo na klecích. Během výstavy bude možno si ptáky zamluvit. Je tak vhodné učinit vzhledem k tomu, že výdej prodaného ptactva z bodované části výstavy bude probíhat až od 14,30 hodin. Pořadatelé tak chtějí předejít situaci, kdy by návštěvníci viděli jen vyprázdněné klece.

Všechny potřebné informace, především pro zájemce o vystavování svých agapornisů (vystavovat mohou i chovatelé, kteří nejsou členy CZAC), jsou uvedeny na stránkách CZAC.

Přejeme pořadatelům zdárný průběh celé akce. Návštěvníkům si dovolíme popřát příjemný a krásný chovatelský zážitek.

Propagační baner výstavy

autor: Miroslav Lifart
vloženo: 01. 09. 2013 19:00

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web