Partneři:

Speciální výstava drobného exotického ptactva v Plzni 4 - 6. října 2013

Milovníci a chovatelé drobného exotického ptatva se dočkali. Již po čtvrté pořádají chovatelé ze ZO ČSCH v Plzni  výstavu drobného exotického ptactva.

Ta proběhne ve dnech 4. října - 6. října 2013 v prostorách chovatelského areálu Za ovčínem 13, Plzni - Doubravce. V pátek 4. října 2013 bude otevřeno od 9,00 - 18,00 hodin. Stejný čas platí i pro sobotu 5. října 2013. V neděli 6. října je výstava otevřena jen do 16,00 hodin. 

ilustrační foto. Foto: Petr Chumchal

Podle údajů zveřejněných pořadateli bylo v loňském roce vystavováno 354 kusů bodovaných jedinců. Což je jistě úctyhodné číslo, když je brán v potaz většinový nezájem chovatelské veřejnosti o sportovní chovatelství. Jinak řečeno o nezájem vystavovat své exoty na různých soutěžích. Aby má předešlá slova nevyzněla nějak káravě, či vyčítavě, musím sebekriticky přiznat, že k této části chovatelů náležím i já. U mne je to zapříčiněno především nedostatkem ambic a hlavně při šíři mých koníčků a zálib i nedostatkem času. A zde pramení můj velký obdiv všem, kteří své ptactvo vystavují. Můj obdiv a hluboká úcta patří i těm, kteří takové výstavy organizují, pořádají a to vše na úkor svého volna, nebo jiných aktivit, mnohdy i na úkor rodiny. Ovšem a zde snad mohu mluvit i za své kolegy, budeme vždy rádi takové akce propagovat. Pořadatelé si tento malý příspěvek od nás, té pasivnější části chovatelské veřejnosti, bezesporu zaslouží.

Na výstavu je samozřejmě možno zaslat přihlášky. Toto je nezbytné udělat do 30. září 2013. Veškeré podrobnosti zájemci naleznou na stránkách http://www.cschzo4plzen.ic.cz/ anebo také v našem Zpravodaji, kde jsou uvedeny všechny potřebné informace.

Jako již tradičně, když sepisuji podobné řádky o konání různých výstav, si za sebe a své kolegy dovolím pořadatelům popřát, aby se výstava vydařila, aby vyhráli ti nejlepší a v neposlední řadě spoustu spokojených návštěvníků.

foto - Petr Chumchal
Fotografie je pouze ilustrační a nebyla pořízena na výstavě v Plzni.
 

autor: Miroslav Lifart
vloženo: 23. 09. 2013 09:45

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web