Partneři:

XIII. výstava okrasného ptactva České Budějovice

ČSCH, ZO č. 7 České Budějovice pořádá XIII. výstavu okrasného ptactva.

Z loňské výstavy okrasného ptactva. Foto: Zdeněk Krlin

Výstava se uskuteční ve dnech 16. listopadu – 17. listopadu 2013 na výstavišti, pavilon H v Českých Budějovicích. 

Návštěvníci, kteří absolvovali minulé ročníky výstav pořádané českobudějovickými chovateli, patrně zaznamenají drobné změny, ke kterým pořadatelé přistoupili. V letošním ročníku nebude na výstavě pravděpodobně zastoupeno vodní a hrabavé ptactvo.

Z loňského ročníku výstavy. Foto: Zdeněk Krlin

Vše ostatní však zůstává zachováno. V bodovací části budou k zhlédnutí kanáři, andulky, agapornisové  a různé drobné exotické ptactvo.

Celkový počet klecí s vystavovaným ptactvem se oproti předešlým ročníkům nemění.

Loňský ročník výstavy navštívilo zhruba 1 300 chovatelů. Pro letošní ročník očekávají pořadatelé vyšší čísla návštěvnosti. Takové domněnce zcela nahrávají nové a zcela jistě reprezentativnější prostory, než v kterých mohli výstavu návštěvníci vidět v minulosti.

Návštěvníky výstavy bezesporu potěší informace, že vjezd do areálu je zdarma. Vstupné je 50 Kč, přičemž děti do 6 let mají vstup zdarma.

Z loňské výstavy okrasného ptactva. Foto: Zdeněk Krlin

V sobotu 16. listopadu 2013 je výstava pro veřejnost otevřena od 8,00 – 18,00 hodin. V neděli 17. listopadu 2013 bude výstava otevřena od 8,00 - 15,00 hodin.

Výstavu jsme neopomněli zařadit do přehledu akcí na měsíc listopad v našem Zpravodaji. V něm jsou shrnuty všechny potřebné informace k výstavě. Navíc je v něm zveřejněn plakát, který pro letošní ročník výstavy českobudějovičtí chovatelé připravili.

Závěrem jako již tradičně popřejeme pořadatelům, aby se jim výstava podařila, byl překonán loňský počet návštěvníků a v neposlední řadě, aby všichni návštěvníci byli spokojení a těšili se výstavu v roce 2014.

foto - Zdeněk Krlin

autor: Miroslav Lifart
vloženo: 18. 10. 2013 01:00

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web