Partneři:

Burza exotického ptactva v Kroměříži v nových prostorech

Tradiční burza exotického ptactva a holubů v Kroměříži (článek o burze) zřejmě mění prostředí, ale i termín, v kterém se bude konat. Návštěvníci této burzy byli léta navyklí na tuto akci vyjíždět každou první neděli v měsíci.

Nově vznikající prodejní výstava drobného zvířectva a okrasného ptactva se podle avizovaných zpráv pořadatelů bude konat každou třetí neděli v měsíci na výstavišti Floria v Kroměříži.

Výstaviště samotné nabízí až nečekaný komfort pro chovatele. Cituji přímo ze stránek pořadatelů.

"Výstaviště nabízí komfort jak pro vystavovatele, tak pro návštěvníky. K dispozici jsou 2 kryté haly o celkové ploše 1 600 m2, dále 20 000 m2 kryté venkovní plochy, 1 400 parkovacích míst v bezprostřední blízkosti, restaurace, sociální zařízení."

Plánek výstaviště. Zdroj: Výstaviště Floria

A které produkty, nebo zvířectvo bude možno na prodejní výstavě nabízet? Drobná hospodářská zvířata, OKRASNÉ PTACTVO, kočky, psy, drůbež, exotická zvířata a potřeby pro chovatele.

Aniž bych dopředu chtěl dělat ukvapené závěry, vyvstává trochu obava, aby při tak pestrém prodejním sortimentu různých živočichů, od koček až po exotické ptactvo, nevznikaly nějaké vážnější problémy. Zatím není na stránkách pořadatele zmínka o tom, zda každá chovatelská disciplína bude mít na prodejní výstavě svůj prostor k realizaci. Jen stěží si lze představit společný pobyt exotických ptáků a koček, koček a psů, drůbeže a terarijních zvířat a podobně.

První prodejní výstava se bude konat 18. ledna 2015 od 5,00 - 11,00 hodin. Teprve po konání první výstavy uvidíme, jak se pořadatelům podaří vyřešit výše zmíněný problém. Vstupné bylo stanoveno na velmi přijatelných 30,- Kč.

Adresa výstaviště - Výstaviště Floria, K Výstavišti 4069/8, 767 01 Kroměříž. Viz mapka. Internetové stránky http://www.vystavistefloria.cz/

Mapa příjezdu k výstavišti. Zdroj: výstaviště Floria

V tuto chvíli ještě nevím, zda se mně osobně společně s některým z kolegů podaří navštívit hned první prodejní výstavu. V budoucnu se však zcela jistě budeme snažit zveřejnit na našich stránkách další podrobnější informace.

Obrázky - http://www.vystavistefloria.cz

autor: Miroslav Lifart
vloženo: 11. 11. 2014 20:20

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web