Partneři:

7. Celostátní výstava agapornisů - pozvánka na výstavu

Mezi různými výstavami se mezi ty tradiční bezesporu zařadila i ta, kterou každoročně pořádá Český klub chovatelů agapornisů.

Z minulých ročníků výstavy. Foto: Petr Vopálka

Také letos se tato výstava uskuteční. Jako již tradičně se uskuteční v chovatelském areálu, který se nachází v Masarykově ulici v Újezdu u Brna. Výstava se bude konat od 2. do 3. října 2015.

My bychom však rádi upozornili na tu část výstavy, která je určena pro širokou chovatelskou veřejnost. Chovatelé, kteří chtějí na výstavě své ptacvo vystavovat, naleznou veškeré propozice na stránkách CZAC. Na stránkách jsou publikovány výstavní podmínky, přihláška prostě vše, aby každý chovatel mohl své ptactvo na výstavě vystavovat. K této oblasti bychom dodali už jen jednu informaci. Na výstavě mohou vystavovat i chovatelé, kteří nejsou členy klubu.

Plakát výstavy.

Pro chovatelskou veřejnost bude výstava zpřístupněna v sobotu 3. října 2015 od 9,00 - 15,00 hodin. Součástí výstavy bude také prodejní část. Bodované ptactvo si budou moci chovatelé zamluvit a po výstavě pak odebrat. V nabídce budou samozřejmě i agapornisové, kteří sice neprojdou bodovací částí výstavy, nicméně tyto si budou moci chovatelé zakoupit a také hned odebrat.

Vystavováno by mělo být něco kolem 150 - 200 ks ptactva. To zcela jistě není na tak úzce specializovanou výstavu málo. A když k tomu připočteme vysokou úroveň výstavovaných ptáků, a to především v kategorii různých mutací, kterými se chovatelé z CZAC mohou právem pyšnit, má se chovatelská veřejnost opět na co těšit. Takže nezapomeňte si v sobotu 3. října udělat čas a když budete mít chuť a náladu, navštivte tuto zajímavou výstavu. Svou účastí podpoříte a zároveň i oceníte úsilí a práci pořadatelů z CZAC.

foto: Petr Vopálka

autor: Miroslav Lifart
vloženo: 03. 08. 2015 00:05

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web