Partneři:

3. klubová výstava Amadin Gouldové v Nymburce

Již tuto sobotu, tedy 12. září 2015 se bude v Nymburku konat výstava, která zaujme především milovníky a chovatele amadiny gouldové. Již dříve jsem na tuto akci upozornil v našem Zpravodaji. Ne každý návštěvník našich stránek tuto část webu navštěvuje a tak jsem se rozhodl na tuto zajímavou výstavu upozornit i formou krátkého článku.    
 

Nejdříve je nezbytné uvést, že všechny informace o akci jsou na stránkách Klubu chovatelů amadiny gouldové. Jsou tam samozřejmě i ty informace, které se týkají výstavních podmínek, což by mohlo zajímat chovatele, kteří se sportovnímu chovatelství věnují. Já se v tomto krátkém článku zaměřím především na informace, které by mohly zajímat návštěvníky, kteří se chtějí na výstavu jen podívat.

Plakát výstavy. Zdroj: AG klub

Výstava se koná, jak jsem již psal výše, v sobotu 12. září 2015 v Nymburku, v ulici Tyršova 17. Pro chovatele, kteří se na výstavu vydají autem pro jistotu ještě uvádím GPS 50.184274, 15.037285. Pro veřejnost bude výstava otevřena od 14,00 - 15,30 hodin.

Sám se bohužel na výstavu nemohu jet podívat. Již dávno jsem si do domu objednal řemeslníka a tak se musím věnovat především jemu. Rád bych ale touto cestou požádal ochotného návštěvníka - fotografa, jestli by buď sám nevložil fotografie do naší Fotogalerie, anebo je nezaslal na můj email m.lifart@email.cz. Já pak následně rád fotografie na stránky vložím. Určitě nejsem sám, kdo se na výstavu nedostane a je zvědavý, jaké amadiny bylo možno na výstavě zhlédnout. Předem děkuji. 

autor: Miroslav Lifart
vloženo: 09. 09. 2015 17:45

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web