Partneři:

Výstava exotického ptactva v Třebechovicích pod Orebem a v obci Neusiedl an der Zaya v Rakousku.

Nebývá na našich stránkách zvykem, abychom článkem upozorňovali na nové fotografie vložené do naší Fotogalerie. Pozorný návštěvník si na úvodní stránce našeho malého webu všech změn, které ve fotogalerii nastanou zcela jistě všimne sám. 

Nicméně v posledních pár hodinách přibyly do naší fotogalerie dvě alba. Jedno se týká výstavy exotického ptactva v Třebechovicích pod Orebem, z které fota pořídil a následně nám zaslal Emil Škoda. Druhá výstava se konala již před týdnem v Rakousku, konkrétně v obci Neusiedl an der Zaya. Z té fotografie pořídil a pro náš web poskytl chovatel Pavel Jochman

Amazónek černotemenný. Výstava Třebechovice pod Orebem. Foto: Emil Škoda

Zcela jistě za zhlédnutí stojí obě alba. A po jejich zhlédnutí skoro jistě, stejně jako nám, nezbude než konstatovat, že úroveň výstav u nás, ale i v zahraničí, zde konkrétně v Rakousku, je velmi podobná. Ze dvou výstav, navíc ještě z fotografií nelze dělat nějaké dalekosáhlé závěry. Nakonec ale porovnejte sami, zda se úroveň liší natolik, abychom v mnoha případech pro akce konané v tuzemsku neměli jediného slova chvály, jak se bohužel často stává. Nejde přece vždy jen o to, abychom na výstavě viděli tzv. nějaké "špeky", ale jen si odpočinout od starostí všedních, vzít třeba na výstavu své přátele z řad laické veřejnosti a seznámit je s exotickým ptactvem, zkrátka, strávit příjemně a krásně den.

Eklektus různobarvý. Výstava  Neusiedl an der Zaya v Rakousku. Foto: Pavel Jochman

Přejeme všem pořadatelům, ať již malých, nebo velkých výstav, ať jsou z Česka, Slovenska, Rakouska, Polska, prostě odkudkoliv, aby na jejich akce přicházelo co nejvíc návštěvníků a oni tak mohli mít dobrý pocit z dobře odvedené práce.
 

foto: Emil Škoda a Pavel Jochman

autor: Miroslav Lifart
vloženo: 28. 09. 2015 11:10

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web