Partneři:

Budou ještě Fauna Farma Trhy v Brně?

Zítra, tedy 1. listopadu 2015 by se měly konat brněnské Fauna Farma Trhy. Dne 8. června 2015 jsme o této akci poprvé informovali v našem článku. Velmi rádi jsme o této nové burze informovali a rádi ji i navštívili. Konala se ve velmi důstojných prostorech a měla dle mého názoru potenciál stát se lídrem mezi podniky podobného zaměření.

Fauna Farma Trhy. Foto: Petr Chumchal

To si myslím i dnes. Ale co mi připadá velmi podivné, je sdělování informací o konání burzy ze strany pořadatelů. Tyto řádky píšu 31. 10. 2015 cca v 11,40 hodin. Na oficilálním webu burzy doposud není zmínka, zda se burza koná či ne. Vzhledem k tomu, že akce byla několikrát opakovaně zrušena, pokládám za rozumné si její konání předem ověřit.

Na telefon uvedený v kontaktech se nelze dovolat. Zde musím konstatovat, že opakovaně. Zkoušel jsem to tento týden několikrát v různé časy. Již dříve jsem pořadatele kontaktoval s žádostí o upřesnění termínů na e - mailu, který je rovněž v kontaktech uveden. Dodnes jsem žádnou odpověď nedostal. Na stránkách facebooku se návštěvník rovněž nedozví nic.

Napadlo mne navštívit stránky brněnských výstav a veletrhů, zda se tam nedozvím více. Předmětná akce není uvedena ani v přehledu, nebo správně Kalendáři veletrhů, výstav a akcí na měsíc listopad. A není v tomto přehledu o Fauna Farma Trzích zmínka ani v následujících měsících.

Plně chápu, že uspořádat chovatelskou burzu stojí spoustu času, úsilí, práce a v případě konání na BVV zcela jistě i finančních prostředků. To však v žádném případě neopravňuje pořadatele, aby tak málo informovali chovatelskou veřejnost. Je to hazardování s důvěrou lidí, kteří často na burzu vyrážejí i ze vzdálenějších míst.

Pro výše uvedené jsem nucen konstatovat,  že na tyto trhy bych nevyjel minimálně do chvíle, dokud pořadatelé na svém webu neuvedou funkční kontaktní údaje a budou schopni jasně a především včas informovat, zda svou akci vůbec pořádat budou.
 

foto: Petr Chumchal

autor: Miroslav Lifart
vloženo: 31. 10. 2015 12:00

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web