Partneři:

Místní výstava exotického ptactva v Třebechovicích pod Orebem 24. září - 25. září 2016

ZO ČSCH Třebechovice pod Orebem pořádá ve dnech 24. září až 25. září 2016 místní výstavu exotického ptactva. Výstava je už tradiční a ačkoliv nemůže svým rozsahem konkurovat výstavám typu Exota Olomouc, nebo Exotika Lysá nad Labem, napevno se usadila v kalendáři akcí, které chovatelé navštěvují.

Výstava je každoročně pořádána v termínu, v kterém pravidelní, nebo i náhodní zájemci, vyjíždějí na burzu exotického ptactva v Týništi nad Orlicí. Ta je od výstavního areálu v Třebechovicích pod Orebem vzdálena cca 10 km. Chovatelé tak mohou navštívit dvě poněkud rozdílné akce v jeden den.

plakát výstavy

V sobotu 24. září 2016 bude otevřeno od 8,00 - 17,00 hodin. V neděli 25. září 2016 od 7,00 - 16,00 hodin. Výstava se koná na konci Hradecké ulice u bývalého Invatesu, odbočka do ulice Za Drahou. Parkování je zajištěno přímo v areálu a je zdarma.

Pro návštěníky výstavy bude připraveno občerstvení, prodej chovatelských potřeb a krmiv, ale také prodej papoušků do chovu i na ochočení.

Součástí místní výstavy exotického ptactva bude také expozice agapornisů.

Pořadatelé mají na výstavu přislíbeno následující exotické ptactvo -  amazónky černotemenné, pyrury, amazoňany modročelé, lorie fialovolící, kardinály šedé, ary červenoramenné, kakadu Gofina a další druhy. Součástí výstavy bude také hlasování návštěvníků o nejkrásnějšího exota výstavy. Vítěz bude oceněn kokardou. 

Všechny informace včetně kontaktů na pořadatele jsou shrnuty v našem Zpravodaji.

autor: Miroslav Lifart, Emil Škoda
vloženo: 02. 09. 2016 21:50

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web