Partneři:

8. Celostátní výstava agapornisů Brno - Holásky

Opět utekl rok a Český klub chovatelů agapornisů připravuje již 8. celostátní výstavu agapornisů.

Pro tento rok je pro návštěvníky této již tradiční klubové výstavy připravena jedna novinka. Celá výstava se uskuteční v nových prostorech.

Pro výstavu se pořadatelům podařilo získat prostory v areálu restaurace Colatransport. Tato restaurace nabízí ubytování a hlavně výbornou kuchyni. Zvláště posledně zmíněné mohu potvrdit ze své vlastní zkušenosti, protože občas bývám společně se svým kolegou a kamarádem Petrem Chumchalem hostem ve zmíněné restauraci. Ne, nedělám zde na tomto místě reklamu. Nicméně prostory a to myslím naprosto bez jakéhokoliv urážlivého podtónu či výčitky, v Újezdu u Brna, kde se výstava konala v předešlých ročnících a areál Colatransportu se prostě nedají srovnávat.

Areál Colatransportu. Foto: www.czagapornisclub.eu

Colatransport je v krásném prostředí a nutno podotknout i v prostředí klidném. Jako stvořeném pro výstavu takového významu. Je jen dobře, že majitel je také chovatelem exotického ptactva a byl svolen uskutečnit výstavu právě v jeho areálu. Výstavě jako takové to jen pomůže, dodá ji to na významu a pevně věřím, že i na návštěvnosti. Ale to předbíhám událostem.

Adresa Colatransportu je Písníky 409/18, 620 00 Brno - Holásky.

Pro zájemce o vystavování ptactva, přihláška, výstavní podmínky a ostatní propozice je vše důležité shrnuto na stránkách www.czagapornisclub.eu.

Pro návštěvníky - chovatelskou veřejnost, bude výstava otevřena v sobotu 1. října 2016 od 9,00 - 15,00 hodin. V tento den si budou moci chovatelé zakoupit i některé vystavované ptactvo. Zakoupené ptactvo však bude možné odebrat až ve 14,30 hodin. Pořadatelé nechtějí, aby po dobu výstavy zůstavaly klece prázdné. Je však možno si ptactvo předem zamluvit a v určenou dobu vyzvednout.

Vše podstatné k výstavě, včetně kontaktu na pořadatele je shrnuto v našem Zpravodaji.

Plakát výstavy.


Foto: www.czagapornisclub.eu

autor: Miroslav Lifart
vloženo: 26. 09. 2016 00:01

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web