Partneři:

Burza exotického ptactva v Přerově NEKONČÍ!!

Dnes navečer (9. října 2016)  mne už asi po páté v několika týdnech telefonicky kontaktoval můj dlouholetý kamarád s prosbou, abych se podíval po internetu a ověřil informaci, že burza exotického ptactva v Přerově končí. Položil jsem mu telefon s tím, že se po internetu a na stránky pořadatelů podívám a hlavně, že jim přímo zavolám.

Dovolil jsem si proto telefonicky oslovit přímo pana Pohanku, jednoho z pořadatelů přerovské burzy. Ten mi potvrdil, že se tato informace lavinovitě šíří a jen on sám na toto téma již zodpovídal obrovské množství emailů a telefonických hovorů.

Jak mi vysvětlil, celá situace s přerovskou burzu a potažmo přerovským výstavištěm se má následovně. Předešlý majitel se dostal do finančních potíží a areál byl v insolvenčním řízení prodán novému majiteli. Dlužno dodat, že s dluhy bývalého majitele nemají pořadatelé přerovské burzy vůbec nic společného. Jsou v areálu jen v nájmu a své závazky platí včas.

Nový majitel je podle slov pana Pohanky vůči pořadatelům přerovské burzy velmi vstřícný a chce zachovat všechny akce, včetně burzy exotického ptactva, které se na výstavišti konají a pořádají.

Areál přerovského výstaviště.


Jedinou změnou pro všechny návštěvníky bude po dobu rekonstrukce, protože nový majitel areálu se rozhodl do výstaviště investovat a prostor zvelebit, že se burza po dobu cca 1 až 2 let bude konat ve starší hale. Omlouvám se, teď si nepamatuji její přesné označení. Nicméně pamětníci si jistě vzpomenou, že se burza ve starší hale v dřívějších dobách už konala. Tenkrát byla k dispozici jen polovina haly, nově, po dobu rekonstrukce výstaviště, by měla být k dispozici hala celá.

Termín, kdy tato změna nastane ještě nebyl upřesněn. Pořadatelé však ujišťují všechny návštěvníky, že se vše dozví včas. Již na dnešní burze byla u bran vizualizace plánu, jak by zhruba měla rekontrukce probíhat.

Závěrem si dovolím tlumočit prosbu pana Pohanky, aby chovatelé nepodléhali žádné panice a nevěřili neověřeným informacím o konci přerovské burzy exotického ptactva. Pan Pohanka ujišťuje všechny návštěvníky, že kdyby někdy v daleké budoucnosti k ukončení jejich akce mělo dojít, dali by včas o tom vědět. Navíc je vždy možno se na ně obrátit prostřednictvím emailu setkani.chovatelu@email.cz.

Zároveň pořadatelé srdečně zvou na všechny další řádné termíny přerovské burzy.

autor: Miroslav Lifart
vloženo: 09. 10. 2016 20:00

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web