Partneři:

9. Celostátní výstava agapornisů Brno - Holásky

Chovatelé agapornisů, příznivci jejich chovu, ale i široká chovatelská veřejnost se i letos dočká již tradiční celostátní výstavy agapornisů. Letos se koná ve dnech 6. - 7. října. První den je již tradičně vyhrazen pro její organizaci a vystavovatelům. Teprve 7. října 2017 bude výstava zpřístupněna veřejnosti.

Návštěvníci loňského ročníku mohli na vlastní oči vidět, že velkým přínosem byla změna výstavních prostor. Loňský ročník se totiž poprvé konal v Brně - Holáskách, v areálu Colatransportu. Změna to byla beze sporu velmi přínosná pro návštěvníky výstavy, pro pořadatele, ale  i výstavu samotnou. Získala velmi důstojné zázemí. Výstavní hala byla dle mého soudu lépe osvětlena než předešlé výstavní prostory, díky čemuž bylo vystavované ptactvo lépe vidět. O prostorech, v kterých se může návštěvník výstavy občerstvit ani nemluvě. Celá akce, kterou považuji za velmi významnou, získala navíc ráz větší důstojnosti. A to se její pořadatelé z Českého klubu chovatelů agapornisů za jejich každoroční práci zcela jistě zaslouží. A o nic méně si takové zvýšení důstojnosti výstavních prostor zaslouží i návštěvníci z řad chovatelské i nechovatelské veřejnosti.

areál Colatransportu. Foto: czagapornisclub.eu

Adresa výstavních prostor v areálu Colatransportu:

Písníky 409/18, 620 00 Brno - Holásky.

Chovatelé, kteří mají zájem své ptactvo vystavovat, najdou veškeré propozice, přihlášku, výstavní podmínky (pečlivě prosím prostudujte, oproti minulým ročníkům došlo k některým změnám!) atd. na stránkách klubu.

Plakát výstavy

Pro veřejnost bude výstava otevřena v sobotu 7. října 2017 od 9:00 - 15:00 hodin. Stejně jako při minulých ročnících bude možnost si vystavované ptactvo zakoupit.

Vážení chovatelé,

jestliže budete mít v sobotu 7. října 2017 čas, jestliže vás pracovní či jiné povinnosti nebudou svazovat natolik, že nebudete pány svého času, podpořte svou návštěvou úsilí několika desítek nadšenců z Českého klubu chovatelů agapornisů. Odměnou Vám bude minimálně pár přijemně stravených chvilek se stovkami barevných mutací milého ptačího druhu, jakým agapornis určitě je.

autor: Miroslav Lifart
vloženo: 15. 08. 2017 00:01

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web