Partneři:

Čísla v závorkách

Dobrý den,

den před Silvestrem jsem obdržel dotaz, co znamenají čísla na zdejší DISKUSI, která jsou ve sloupci témata a příspěvky. Musím upřesnit, že čísla, která jsou v závorce vidí pouze návštěvníci, kteří jsou PŘIHLÁŠENI. Přihlášený uživatel vidí dva číselné údaje, nepřihlášený pouze jeden.

A o číselné údaje v závorce jde (znovu podotýkám, že ty vidí jen přihlášený uživatel).
Vysvětlení čísel v závorce bude nejlépe ilustrovat následující příklad. Např. u Drobného exotického ptactva je v současné chvíli ve sloupci TÉMAT číslo 35. Přihlášený uživatel v závorce vidí nějaké číslo. Pokud je tam číslo 0, znamená to, že zhlédl všechna témata, která byla do diskuse vložena. Pokud je tam například číslo 3, znamená to, že 3 témata ještě nezhlédl, nečetl.
Ve sloupci PŘÍSPĚVKY je v současné chvíli číslo 153. Přihlášený uživatel pak v závorce opět vidí nějaká čísla. Pokud je to číslo 0, znamená to, že si přečetl všechny odpovědi v jednotlivých tématech. Pokud je tam například číslo 3, znamená to, že uživatel ještě nepřečetl tři odpovědi, které někdo do jednotlivých témat vložil. Toto číslo se nemusí nutně vztahovat jen ke sloupci Poslední příspěvek, kde je zobrazeno téma, na které bylo naposled reagováno.
Snad se mi povedlo čísla v závorkách ozřejmit. Další případné nejasnosti velmi rád vysvětlím, vědom si toho, že tento popis rozhodně není hoden pochvaly. Nicméně snad mne uživatelé omluví, lepší mne pro tuto chvíli nenapadlo :-)).

Za tvůrce stránek zdravím, Miroslav Lifart

autor: Mirek Lifart - vloženo: 02. 01. 2010 17:49
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web