Partneři:

Co je to za mutaci?

Dobrý de nedáv no sem si koupil na burze novou samišku je celkem větší než ostataní zebřičky co je to za mutaci?

Děkuji za odpověd Tomáš

Přílohy:

autor: Tomáš Kováč - vloženo: 06. 02. 2010 14:58
►► [2] Co je to za mutaci?

Dobrý den,
fotky jsou trochu rozmazané a tak se i větším odborníkům na mutace zebřiček než jsem já bude těžko určovat s jistotou, o jakou mutaci jde. Dovolím si doporučit prohlédnout tyto stránky http://www.zebricky-klub.cz/fotogalerie.php?…, kde by jste snáze mohl nalézt odpověď na svou otázku.

Hodně zdaru v chovu, zdravím M. Lifart

autor: Mirek Lifart - vloženo: 07. 02. 2010 09:47
►► [3] Co je to za mutaci?

Dobrý den,
Na ifauně typují mramorová,mramorová*černolící a podobně někdo mi tam tvrdil že to je samec ale to na 100% mohu vyvrátit protože ji mám napárovanou s černolícím šedým samcem a dneska už má 3 vejce v hnízdě.

S pozdravem Tomáš

autor: Tomáš Kováč - vloženo: 07. 02. 2010 10:49
►► [4] Co je to za mutaci?

zdravím ja mám cernoprsý zebřičky a taky mi vůbec neseděli na hnízdě. Musel jsem jim vyměnit partnera a pak už jsem se mladých doškla. Marcel

autor: Marcel M. - vloženo: 07. 02. 2010 18:24
►► [5] Co je to za mutaci?

Dobrý den jěstě bi mně zajímalo na jakou mutaci a pohlaví by ste typly toto mládě zabřičky.

Děkuji za odpověd

Tomáš

Přílohy:

autor: Tomáš Kováč - vloženo: 09. 02. 2010 22:37
►► [6] Co je to za mutaci?

Zdravím Tomáši,
obávám se, že z této fotky vám jen stěží někdo řekne jaké mutace bude ptáček. Je moc mladý na to, aby se to dalo přesně určit. Navíc pokud jde o váš odchov, měl by jste vědět jací jsou rodiče a při základních znalostech genetiky předem sám určit, jaká mutace může z těchto rodičů vzejít. Velmi vám doporučuji pročíst příspěvky z dnešního dne (a nejen z dnešního dne) od pana Marka Buranského. Věnuje se v nich sice genetice amadiny Gouldové, nicméně jeho apel na to, aby chovatel měl alespoň základní znalosti genetiky, než se pustí do odchovu mutací je poučný a zajímavý. Ostatně to jsou vždy celé příspěvky tohoto chovatele a pokud se o genetiku zajímáte, neměl by jste je opomenout pročíst.

Zdravím, M. Lifart

autor: Mirek Lifart - vloženo: 10. 02. 2010 17:47
►► [7] Co je to za mutaci?

Jo děkuju neco si pročtu.Jo a sameček je isabelový a samička přírodní někdo mi říkal že to bude černosprsí šedý leda že bi z minulé generace.

autor: Tomáš Kováč - vloženo: 10. 02. 2010 17:55
►► [8] Co je to za mutaci?

witam to moje zeberki 9956209gg

Přílohy:

autor: busz polska - vloženo: 14. 03. 2010 18:45
►► [9] Co je to za mutaci?

http://www.gliwice_canaria.republika.pl/

autor: busz polska - vloženo: 15. 03. 2010 14:42
►► [10] Co je to za mutaci?

Dobry den,
omlouvam se, ale velmi mne zajimaji clanky pana Buranskeho. Kdyz jsem prochazel vsechny prispevky ten den, tak jsem nenasel ten na ktery odkazujete pane Lifhart. Proto, prosim, umi tyto stranky vheldavat prispevky od konkretniho uzivatele?
Pripadne nejake vyhledavani celkove?
S pozdravem Smidla.

autor: Miloš Haška - vloženo: 15. 03. 2010 20:19
►► [11] Co je to za mutaci?

Dobrý večer,

pravděpodobně jste myslel příspěvky zde na diskusi a konkrétně tuto zajímavou debatu - http://www.amadina-gouldove.com/…-mutacia-ag/.
Jinak diskuse vyhledávat umí. Nahoře v liště je HLEDAT, pak stačí zadat jméno chovatele a vyhledávač Vám vyhledá všechny příspěvky, v kterých se chovatel zapojil. Lze takto hledat třeba i ptactvo. Vyhledávač najde všechny témata, v kterých se chovaný druh probíral.

Zdravím, Miroslav Lifart

autor: Mirek Lifart - vloženo: 15. 03. 2010 20:24
►► [12] Co je to za mutaci?

witam nawiaze kotak z klubamy czeskimy

autor: busz polska - vloženo: 15. 03. 2010 20:55
►► [13] Co je to za mutaci?

Dobry vecer,
dekuji za bleskovou odpoved. Ano to byla asi ona. A dokonce uz mi to dava i smysl. Ta diskuse mi samo sebou neunikla, jen mne zmatlo razeni prispevku v diskuzi a kvuli tomu jsem pripevek od vas povazoval za aktualni a nevsiml si ze je mesic stary.
Ale to vyhledavani mne potesilo, a stydim se ze jsem si toho nevsiml.
s pozdravem Smidla.

autor: Miloš Haška - vloženo: 15. 03. 2010 21:10
►► [14] Co je to za mutaci?

Dobrý večer,
určitě se není zač stydět, přehlédnout se může každý. Hlavně že Vám to pomohlo.

Zdravím, M. Lifart

autor: Mirek Lifart - vloženo: 16. 03. 2010 21:13
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web