Partneři:

Jaky je to papousek?

Zdravim vsechny, nevite nekdo co je za papouska na te fotce? Ja jsem prohledal vsechny knizky co mam doma a nenasel jsem ho tam. Dekuju za odpoved Marek

Přílohy:

autor: Marek P. - vloženo: 18. 05. 2010 21:01
►► [2] Jaky je to papousek?

Dobrý den Marku,
dle mého názoru se jedná o ne zcela běžného Lori žlutoskvrnného (Trichoglossus chlorolepidotus).

S pozdravem
L. Procházka

autor: Lukáš Procházka - vloženo: 19. 05. 2010 17:43
►► [3] Jaky je to papousek?

no je to krasny papousek ale, asi bude hodne drahy ze? Nevite jestli je u nas nekdo chova? Nebo jestli nejsou vystaveni treba nekde v ZOO? Kdyby to slo, rad bych je vydel na vlastni oci. Dekju za odpoved Marek

autor: Marek P. - vloženo: 19. 05. 2010 20:46
►► [4] Jaky je to papousek?

no je to krasny papousek ale, asi bude hodne drahy ze? Nevite jestli je u nas nekdo chova? Nebo jestli nejsou vystaveni treba nekde v ZOO? Kdyby to slo, rad bych je vydel na vlastni oci. Dekju za odpoved Marek

autor: Marek P. - vloženo: 19. 05. 2010 20:46
►► [5] Jaky je to papousek?

Dobrý den Marku,

tito loriové jsou vskutku krásní, máte pravdu. Jsem si jist, že se v našich chovech určitě nachází, ikdyž se jedná o ne zrovna laciné papoušky. Neznám však nikoho, kdo by tyto lorie choval. Zkuste pátrat v naší databázi chovatelů, třeba se na vás usměje štěstí a narazíte zde na někoho, kdo tyto krasavce chová. Jestli je chová nějaká zoologická zahrada popravdě také nevím, ale nemělo by být tak složité to na internetu vyhledat, jelikož zoologické zahrady zpravidla mívají napsáno na svých webových stránkách, jaké druhy chovají.

S pozdravem
L. Procházka

autor: Lukáš Procházka - vloženo: 26. 05. 2010 19:15
►► [6] Jaky je to papousek?

Dobrý deň! Tu je cenník, ktorý ale neviem nakoľko je aktuálny: http://www.chovpapousku.com/cenik.html
Podľa ktorého je cena 13 000,- Kč.

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 27. 05. 2010 17:48
►► [7] Jaky je to papousek?

Dekuju vsem za odpoved. Mara

autor: Marek P. - vloženo: 28. 05. 2010 15:21
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web