Partneři:

Navhr na upravu telefonnich cisel

Ahoj adminum,
chtel bych navrhnout jednu vec. Jak jsem telefony v databazi chovatelu, jestli by u nich neslo udelat poznamku, kam by si kazdy pred mobil napsal jestly je jeho cislo od O2, t-mobil, nebo vodafone?
http://www.amadina-gouldove.com/…a-republika/ kdyz se podivate, bylo by to prehlednejsi a hodne chovatelum hlavne nam studentum by takova informace aj usetrila penize.
Dekuju za odpoved Mara

autor: Marek P. - vloženo: 30. 05. 2010 21:07
►► [2] Navhr na upravu telefonnich cisel

Dobrý den Marku,

přiznám se, že o takové úpravě neuvažujeme. Má to následující důvod. Všichni zmínění mobilní operátoři, tedy Telefonica O2, T-mobil a i Vodafone poskytují službu, která uživatelům umožňuje tzv. přenositelnost čísel. V praxi to tedy znamená, že někdo může mít číslo typické pro mobilního operátora Vodafone, např. začínající na 777 a přitom může mít již dávno číslo přenesené například T - mobil a využívat jejich služby. Tato služba se asi nevyužívá často, nicméně znám pár lidí, kteří této možnosti již využili. Nedovedu si ani náhodou představit, jak bychom takto provedené změny u jednotlivých chovatelů hlídali, pochybuji, že by si chodili neustále měnit profil jen proto, že změnili mobilního operátora. Navíc pokud voláte na číslo typické pro nějakou mobilní síť a toto číslo je u jiného operátora, mělo by se Vám ozvat upozornění, že voláte do jiné sítě a Váš hovor bude zpoplatněn podle vašeho tarifu. Nejsem si jist, zda mají tuto službu všichni operátoři, ale mě u Vodafone funguje.
No a nakonec bych snad dodal jednu věc. Pokud Marku sháníte nějaké konkrétní ptactvo, myslím že na nějakou to korunu nebudete koukat, i když jste student. Váš návrh je jistě zajímavý, ale stěží by se dala uhlídat relevance údajů a tak se za sebe a ostatní tvůrce stránek domnívám, že by šlo o zbytečnou práci.
Nicméně Vám za Váš nápad děkuji a kdyby Vás cokoliv, co by mohlo tyto stránky vylepšit a zlepšit komfort užívání, napište.

Děkuji a zdravím, Miroslav Lifart

autor: Mirek Lifart - vloženo: 31. 05. 2010 17:15
►► [3] Navhr na upravu telefonnich cisel

Dobrý den, já když chcu někam zavolat, tak zavolám a je mi jedno jakého mobilního operátora volaný používá. Netelefonuju často, ale když je to nutné, tak zavolám. A když chcu koupit nějakého ptáka, tak to ani jinak nejde. Na e-mail hodně chovatelů vůbec neodepisuje, tak je lepší zavolat.

Věra

autor: Věra - vloženo: 25. 08. 2010 18:06
►► [4] Navhr na upravu telefonnich cisel

Dobry vecer,
naprosto souhlasim s panem Lifhartem. Takovato informace by byla naprosto zbytecna a jeden ci dva navstevnici kteri by ji ocenili opravdu nevyvazi prostredky na jeji zavedeni.
A jedna vec mimo tema. Muj mobilni operator ma naprosto stejnou cenu pro vsechny cisla v ceske republice. Takze je uplne jedno jestli volam na pevnou nebo jakykoliv mobil, prat platim stejne. At jsem zjistoval kdekoliv, nikde nemaji vyhodnejsi volani, takze doporucuju spise nez takto se doptavat na operatory spise sam operatora zmenit ;)
S pozdravem Smidla.

autor: Miloš Haška - vloženo: 25. 08. 2010 22:38
►► [5] Navhr na upravu telefonnich cisel

Dobry vecer a jaky je to tarif? Je to na pausal nebo predplacena karta? Marcel

autor: Marcel - vloženo: 25. 08. 2010 23:01
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web