Partneři:

Krouzkování

Pojedu na par dni k babicce a vratim se az za tri dny potom, co by se mely krouzkovat rozely ktere mam v hnizde. Co myslite mam je krouzkovat ze spozdenim nabo mam raci nechat papousky neokrouzkovane? Tesim se na vase nazory Mara

autor: Marek P. - vloženo: 30. 06. 2010 13:07
►► [2] Krouzkování

Tady fakt nikdo nic neporadi. Uz se budu chodit ptat jinam. Se tu mejte. Marek

autor: Marek P. - vloženo: 09. 07. 2010 12:18
►► [3] Krouzkování

Dobrý dne Marku,

mrzí nás, že Vám nikdo neodpověděl. Samozřejmě nás také mrzí, že tuto diskusi opouštíte. I nám coby tvůrcům stránek je líto, že se do diskuse nezapojí více chovatelů, ale věřte nám že jde o faktor, který nejsme schopni nijak ovlivnit. Ať se Vám tedy jinde daří a přeji vše hezké.

Za všechny tvůrce stránek, Miroslav Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 09. 07. 2010 14:48
►► [4] Krouzkování

Dobrý deň!
Myslím si, že pri zadávaní otázky do diskusie bolo by vhodné uviesť viac informácií. Konkrétne v zadaní tejto otázky chýba vek mladých a v akom veku mladých bude chovateľ vzdialený. Z toho dôvodu sa potom nedá odpovedať.
Zdraví V.M.

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 09. 07. 2010 15:50
►► [5] Krouzkování

Dobry den,
nic vezlem pane Marku, ale takoveto chovani jste pochytil kde? mate snad pocit ze tvurci tohoto webu maji cas 24/7 zde odpovidat? Prosim, mirnete se ve svych reakcich, vsichni jsme jen lide a povetsinou dokonce chovatele.
K Vasi otazce. Zde bych si mohl dovolit i ostrejsi slova, ale zdrzim se jich a poveud vse v mirnejsim duchu.
V podstate jste si odpovedel sam, totiz az se vratit je muzete zkusit nakrouzkovat a pokud to nepujde, nechate je nekrozkovane. mate snad jinou volbu? Pokud ano, nezminil jste ji a my o ni nemuzeme vedet.
Co se terminu krouzkovani tyce, on neni zase tak striktne dany jeden konkretni den kdy je ptaky potreba krouzkovat. Da se rict, ze je to rozmezi i nekolika dnu. Takze je tu docela slusna sance ze po vasem navratu jeste bude mozne ptakum krouzky navleknout. Pomuze i nejaky tuk, aby krouzek lepe sjel pras kloub na noze, jen prosim, zadne velke nasili.
Vzdy je lepsi ptak nekrouzkovany, ale zdravy, nez naopak.
S pozdravem Smidla.

autor: Miloš Haška - vloženo: 09. 07. 2010 16:44
►► [6] Krouzkování

Zdravím Vás Miloši,
děkuji, že jste se ujal odpovědi nejen po stránce odborné, ale i za její úvod, kdy jste se nás tak trochu zastal. Reakce Marka mne opravdu velmi mrzí, ale opravdu nejsme schopni být tady 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Navíc odpovědi v podstatě nejvíce sepisuji jen já, popřípadě Lukáš Procházka, který na rozdíl ode mne má s papoušky i praktické zkušenosti. Bohužel Lukáš je momentálně víc zaneprázdněn jinými záležitostmi a i když bych ho měl nejraději zde na diskusi, musím respektovat, že jako dospělý mladý muž čas nemá.
Navíc se domnívám, že zdejší diskuse není od toho, aby na ní odpovídali jen tvůrci stránek. A pokud se nezapojí další chovatelé, měl by i Marek chápat, že je to stav, s kterým skutečně my nemůžeme nic udělat. Opravdu mne jeho reakce mrzí a i když nás asi v očích ostatních návštěvníků poškodí, nechám ji zde bez snahy ji mazat, nebo nějak editovat.

Miloši ještě jednou děkuji a zdravím, Mirek Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 09. 07. 2010 19:31
►► [7] Krouzkování

Zdravim,
dokaze me opravdu nastvat pokud si nekdo sobecky uplatnuje narok na cokoliv, tim spis na rekneme jednoduzsi otazku.
S tim ze by mela jeho reakce nekoho poskodit bych si hlavu nelamal. Jediny koho muze poskodit je on sam. Soudny clovek si udela obrazak a ti ostatni? At si trhnou nohou.
Jen at si takovito nadavaci zkusi udelat web. Pokud bude jen z poloviny kvalitni jako tento, vemu sva slova zpet.
S pozdravem Smidla.

autor: Miloš Haška - vloženo: 10. 07. 2010 10:19
►► [8] Krouzkování

Zdravím Miloši,

děkuji za pochvalnou zmínku o stránkách. Ostatní už raději komentovat nebudu, musel bych jen zopakovat, že mne reakce Marka mrzela a mrzí.

Přeji pěknou sobotu, Mirek

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 10. 07. 2010 11:40
►► [9] Krouzkování

Dobrý den,
já si myslím, že vás nic mrzet nemusí. Taky jsem nedostala vždycky i na jiných stránkách odpověď, ale nenapadlo by mě být uražená jako Marek.

Pěkný den, Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 12. 07. 2010 15:11
►► [10] Krouzkování

Zdravím Věro,
mrzet mne to bude stále, každá zbytečná ztráta návštěvníka mne mrzí a předpokládám že i ostatní tvůrce stránek. Nicméně tímto bych to uzavřel, odbíháme hodně od zadaného tématu a svůj postoj a chování si opravdu musí Marek přebrat sám.

Děkuji za Váš názor, zdravím Miroslav Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 12. 07. 2010 18:41
►► [11] Krouzkování

Ahoj vsem, tak ja uznavam ze jsem to prehnal a omlouvam se za svoje chovani. A kdyz to nebude vadit nekomu zase budu chodit sem. :-D Marek

autor: Marek P. - vloženo: 18. 09. 2010 18:38
►► [12] Krouzkování

Dobrý den Marku,
jsem rád, že emoce opadly a Vy zde zase budete docházet. Zcela jistě to nebude někomu vadit. Jen je potřeba být trochu trpělivý. Do zdejší diskuse o papoušcích se bohužel nezapojuje tolik chovatelů, ale časem se vždy někdo najde, kdo rád odepíše a danou problematiku probere. Jsem rád, že jste na nás zcela nezanevřel.

Zdravím M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 19. 09. 2010 11:00
►► [13] Krouzkování

Jsem rad ze to tak neberete. Dekuju :-)

autor: Marek P. - vloženo: 19. 09. 2010 16:20
►► [14] Krouzkování

Dobry vecer,
ja sobne si velmi vazim cloveka kery dokaze priznat svoji chybu a jeste se omluvit. Bravo, mate muj respekt.
To vse jen podtrhuje ze budete slusny clovek a jednal jste pod vlivem emoci. Velmi se tesim na dalsiho partnera do debaty ;)
S pozdravem Smidla.

autor: Miloš Haška - vloženo: 19. 09. 2010 19:35
►► [15] Krouzkování

Dekuju :-)

autor: Marek P. - vloženo: 20. 09. 2010 20:01
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web