Partneři:

Andulka vlnkovaná

Dobrý den!Jsou to dva dny co nám umřel mazlíček rodiny Pepíček který uměl mluvit.Co mě překvapilo nejvíce to vzalo manžela.nevíme co se stalo zničeho nic začal být smutný,hodně spát poton padal z bydýlka.Když umíral tak naříkal a měl pěnu u zobáčku.Proto sháním nového anduláka který má snahu mluvit.Děkuji Renata

Přílohy:

autor: Renata Veselá - vloženo: 13. 09. 2010 09:51
►► [2] Andulka vlnkovaná

Dobrý deň! Táto téma nepatrí do sekcie drobného exotického vtáctva v diskusii ale do inzercie medzi papagáje.

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 13. 09. 2010 10:17
►► [3] Andulka vlnkovaná

Dobrý den,

téma jsem přesunul tam kam patří, tedy je v části diskuse o Papoušcích. Podobně jako pan Makovický si dovolím doporučit, aby jste se na chovatele obrátila i cestou inzerce. Celá řada chovatelů dokrmuje ručně andulky, u kterých je pak dobrý předpoklad ochočení a přilnutí ke svému "páníčkovi". Vlohy k mluvení jsou u každého ptáka velmi individuální a když si pořídíte mladý kus, nikdo Vám nezaručí, že bude mluvit. Ovšem především Vaším úsilím a trpělivostí je dobrý předpoklad, že se nová andulka pár slov naučí. Ještě jednou si dovolím doporučit inzerci, ať již tu naši zde na stránkách, nebo na stránkách www.ifauna.cz, kde budete přesně specifikovat své požadavky. Pevně věřím, že se Vám někdo z chovatelů ozve.

Hodně zdaru v chovu, zdravím M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 13. 09. 2010 18:13
►► [4] Andulka vlnkovaná

Dobry den kamoska takovou andulku taky sehnala na inzerci a je spokojena. Moc nemluvi ale je hodne velky mazel :-) Jo a dala za ni 400 korun.

Marcel

autor: Marcel - vloženo: 13. 09. 2010 19:29
►► [5] Andulka vlnkovaná

Taky mám jednu růčo dokrmenou a je perfektní mazlík :-D

autor: Věra Š. - vloženo: 13. 09. 2010 22:24
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web