Partneři:

ORNITA A VTÁČÍ SVET - TRENČIANSKA TURNÁ

ORNITA A VTÁČÍ SVET - TRENČIANSKA TURNÁ 8. – 10. 10. 2010
Celoštátna výstava exotického vtáctva. V prílohe plagát.

Přílohy:

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 13. 09. 2010 11:56
►► [2] ORNITA A VTÁČÍ SVET - TRENČIANSKA TURNÁ

Zúčastnil sa niekto tejto výstavy? Ak áno aká bola?

Zdraví V.M.

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 09. 10. 2010 06:49
►► [3] ORNITA A VTÁČÍ SVET - TRENČIANSKA TURNÁ

Zúčastnil som sa výstavy ORNITA a VTÁČI SVET. Bol som milo prekvapený dobrou úrovňou danej výstavy. Bol vydaný prehľadný výstavný katalóg, čo sa týka vystavovaného vtáctva a tiež i podrobná prezentácia chovateľov v katalogu. Na výstave boli prezentované holúbky, bažanty, veľké množstvo kanárov, anduliek, drobné exotické vtáky až po veľké druhy. Výstava bola na výbornej úrovni od organizácie až po občerstvenie, parkovanie a pod. Vstupné bolo primerané. V prípade ďalších otázok rád odpoviem

autor: Vladimír Gašparovič - vloženo: 15. 10. 2010 22:48
►► [4] ORNITA A VTÁČÍ SVET - TRENČIANSKA TURNÁ

Dobrý deň!
Ďakujem za odpoveď. Možno bude web stránka ZO SZCH Trenčianska Turná doplnená o výstavu s fotografiami a výsledkovú listinu. Doteraz je tam len fotodokumentácia z výstav 2002 - 2008. Tohtoročná ORNITA bola prvá v Trenčianskej Turnej. Bude tam aj o 2 roky? Stačia priestory kultúrneho domu na tento účel?

Zdraví V.M.

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 16. 10. 2010 07:27
►► [5] ORNITA A VTÁČÍ SVET - TRENČIANSKA TURNÁ

Či bude výstava o dva roky neviem. Na výstave sa o tom nehovorilo. Priestory sa mi zdali menšie pre takýto rozsah. Rozloha priestorov pre malé vtáctvo bola relatívne dobrá, no pre veľké vtáctvo nepostačujúca. Pokiaľ by sa príhlásilo viacej vystavovateľov, tieto priestory by určite nepostačovali. Ja osobne by som tam uvítal viac predávajúcich s krmivom a potrebami pre exotické vtáky a ostatných chovateľov.
Osobne by som výstavu hodnotil kladne, a ocenil by som snahu organizátorov a poďakoval im aj vystavovateľom za tuto peknú akciu, ktorá určite splnila svoj cieľ.
I ja by som bol rád, keby sa na webe objavilo viac foto dokumentácie a informácie o tejto výstave.

autor: Vladimír Gašparovič - vloženo: 16. 10. 2010 16:23
►► [6] ORNITA A VTÁČÍ SVET - TRENČIANSKA TURNÁ

Katalóg z výstavy Vtáčí svet - Ornita 2010

si môžete stiahnuť TU :

http://www.zoszchturna.estranky.cz/

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 26. 10. 2010 07:29
►► [7] ORNITA A VTÁČÍ SVET - TRENČIANSKA TURNÁ

Dobrý deň.
Som jeden z organizátorou výstavy.Ďakujem za kladné hodnotenie pána Gašparoviča.Čo sa jedná o priestor ostala nam volná jedna miestnosť o cca 400m2 a bola objednaná montovaná hala,ktorá mala stáť vedľa kultúrneho domu.Nebolo nutné nič z toho využiť lebo sa viac vzstavovateľov neprihlásilo.Druhá vec je že by nebolo ani dostatok voliér (SZCH nemá dostatok výstavného materiálu).S predajom krmiva sa do budúcna posnažíme vylepšiť.Foto z výstavy je na našom webe,dalšie sa doplní.

autor: Miroslav Mutňanský - vloženo: 28. 12. 2010 10:59
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web