Partneři:

Jezírko ve voliéře

Dobrý den všem,
chtěla bych si zjara, nebo v létě udělat malé jezírko ve voliéře s papoušky. V jezírku bych asi měla i nějaké rybičky. Možná i želvičky. Jenom mám strach z řas, aby to nějak papouškům neuškodilo. Chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti z jezírkem ve voliéře vy? Děkuji všem za rady.

Pěkný večer, Věra Šmerdová

autor: Věra Š. - vloženo: 06. 10. 2010 20:36
►► [2] Jezírko ve voliéře

Dobrý den,
nemám s tím osobní zkušenosti, ale jeden kolega má ve voliéře jezírka. Z estetického hlediska je to velmi pěkné a přirozené, ale má to i stinné stránky. Když mu vylétnou mladé, stane se, že se mu v jezírku nějaké mládě utopí. Může se to stát i dospělím, když by jste jezírko naplnila postupně a vstup do jezírka by byl pozvolný, tak by jste nebezpečí utonutí dospělích mohla snížit.
Pěkný den, Emil.

autor: Emil Škoda - vloženo: 06. 10. 2010 21:44
►► [3] Jezírko ve voliéře

Dobry vecer,
muj kamarad, take chovatel, je zahradni archytekt a na toto tema jsem spolu jiz nekolikrat debatovali.
Aby nedochazelo k znecisteni maleho jezirka, ma v umyslu pouzit prepust z maleho jezirka do velkeho zahradniho jezera.
Takze jsem probirali moznost umeleho potucku misto maleho jezirka. Tatko moznost se nam jevi jako nejschudnejsi. voda bude protekat mezi kaminky, jeji hloubka nebude nikdy velka. To eliminuje problemy s utonutim. Voda bude na dolni strane filtrovana, takze bude stale cista.
Breh potucku bude plazoveho typu, takze budou mit ptaci dobry pristup k vode.
S pozdravem Smidla.

autor: Miloš Haška - vloženo: 06. 10. 2010 23:20
►► [4] Jezírko ve voliéře

Dobrý den,
nemám možnost udělat přepusť, tak teďka nevím jak to mám vyřešit. Měl byste nějakou radu?

Děkuju Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 07. 10. 2010 17:49
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web