Partneři:

Hodinky

Ahoj, kamaradka ma doma zaka. Ten se nekdy ode me necha v kleci hladit a nekdy na me utoci. Kamaradka si mysli ze je to hodinkama co mam na ruce. Maji takovy strbrny reminek ktery je drzi. Tak jsem udelal pokus a dal tam ruku s hodinkama a zako utocil a kdyz jsem je sundal, tak ne. Nechal se bez tech hodinek zase hladit. Ale mi se to porad s tema hodinkama nezda. Mam doma dost papousku a hodinky jim nevadi. Je mozne aby tomuhle zakovi hodinky vadily? Stalo se vam nekomu neco podobneho?
Dekuju za odpovedi Marcel

autor: Marcel - vloženo: 24. 10. 2010 09:07
►► [2] Hodinky

Dobrý den,
pokud není papoušek na hodinky zvyklí, tak je možné, že se jich bojí a může mít reakci, že útočí. Pokud k vašim papouškům chodíte s hodinkama, tak jim to nevadí a tím pádem nemají na ně žádnou reakci.
Emil.

autor: Emil Škoda - vloženo: 24. 10. 2010 10:36
►► [3] Hodinky

Dobry den, dekuju za nazor. Nenapadlo me ze by mohli vadit hodinky na ruce. Asi to tak ale nakonec bude a zaka uz budu hladit jenom bez hodinek :-))).

Zdravim Marcel

autor: Marcel - vloženo: 24. 10. 2010 12:13
►► [4] Hodinky

Dobrý večer,
já bych tomu věřila, že je to hodinkami. Já jsem měla samici penanta, která vždycky hrozně křičela, když jsem šla do voliéry a měla jsem na krku zlatý řetízek. Vadil jí i lesklý náramek co jsem měla na ruce. Asi se toho lesku bála. Ale když jsem to na sobě neměla, byla samice v pohodě a nekřičela.

Pěkný večer Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 24. 10. 2010 23:13
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web