Partneři:

mutacie

Dobrý deň.
Vedel by my niekto poradiť? Kde by som mohol zohnať alebo kúpit plagát alebo obrázky mutácie AG.

Dakujem.

autor: Peto - vloženo: 25. 10. 2010 17:06
►► [2] mutacie

Dobry vecer,
myslim ze jste neskousel vyuzit funkci diskuze a najit slovo plakat. Jediny odkaz ktery na Vas vybafne vam da primou odpoved. Ten odkaz je tu: http://www.amadina-gouldove.com/…na-gouldove/
nevim jak jste na tom s pouzivanim internetu, tak jeste napisu ze nazev firmy staci prekopirovat do vyhledavace, treba www.seznam.cz a nechat si vyhledat. Zde je primy odkaz na fimu pana Jezdika: http://www.zoo-exjezdik.com/
Plakat mi ochotne privezli na setkani do Uherskeho Hradiste.
S pozdravem Smidla.

autor: Miloš Haška - vloženo: 25. 10. 2010 18:13
►► [3] mutacie

Dobrý den,
nebuďme na sebe prosím tak příkří a mějme jeden na druhého více trpělivosti. Ačkoliv se dotazy mohou opakovat, tak to přece ničemu neškodí :-). Pan Peter nepoužil zdejší vyhledávač, ale to přece nevadí. Hlavní je, že se mu dostalo odpovědi, díky které si snad opatří vytoužený plakát s mutacemi. Mimochodem, jsem velmi rád, že jste jej u pana Ježdíka sehnal. Měl jsem obavu, že už je nedováží.
S přáním, ať se nám tu vždy dobře diskutuje a dostane co nejlepších odpovědí zdravím, M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 25. 10. 2010 21:22
►► [4] mutacie

Dobry vecer,
omlouvam se za svuj pristup, jsem na nej zvykly z jinych diskusi, kde je tohle naprosto samozrejme a dokonce je autor opakujiciho se prispevku vykazan. Slibuji ze se budu na teto diskuzi krotit.
Diky tomuto dotazu jsem si vsimnul ze jsem nenaspal jestli se mi plakat nakoenc podarilo sehnat. tak to nyni napravuji, tedy v podstate jsem uz napravil.
Pokud jsem pana Jezdika dobre pochopil, tak plakaty ma ve vetsim mnozstvi skladem, takze nebyl problem jakykoliv dovezt.
S pozdravem Smidla.

autor: Miloš Haška - vloženo: 26. 10. 2010 21:37
►► [5] mutacie

Dobrý večer,
není potřeba se omlouvat :-). Hlavní je, abychom zde debatovali v klidu a vzájemně se tolerovali a respektovali, snažili si pomoci. Jedině tak nesklouzneme obsahem na některé diskuse, kde se to spíš hemží osobními ataky, než chovatelskou problematikou. A já jsem rád, že zde přispíváte Vy a spousta dalších chovatelů, kterým jde především o tento společný cíl a zájem.
A děkuji za informaci, že pan Ježdík stále ještě plakáty má. Zrovna se mě na něj dotazoval můj kamarád, takže mu tímto mohu předat pozitivní zprávu.

Děkuji a zdravím, M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 26. 10. 2010 21:44
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web