Partneři:

Lysá nad Labem - aratinga hnědohrdlý

Dobrý den, na výstavě Exotika v Lysé nad Labem prý byl aratinga hnědohrdlý antilský. Nevyfotil jste ho tam někdo a nemohl byste dám nějaké fotky sem?

Děkuji a přeju hezký den Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 19. 11. 2010 19:25
►► [2] Lysá nad Labem - aratinga hnědohrdlý

Hezký den Věro,
já můžu naštěstí pár fotek vložit. Pořídil je na zmíněné výstavě Peťa Chumchal, s kterým jsem výstavu navštívil. Mám dojem, že jsem jedno foto dával i do fotogalerie, ale to není podstatné.
Aratingy hnědohrdlé mne hodně zaujaly. U jejich klecí jsem postál notnou chviličku, abych se pokochal tou krásou. Rád bych je viděl na sluníčku. Aratingy zlaté mého kolegy ze stránek Lukáše Procházky jsou krásné, ale teprve až když je Lukáš při oteplení vypustil do voliér a opřelo se do nich sluníčko, tak byl zážitek úplný. U Lukášovy voliéry s aratingami zlatými jsem proseděl nemálo chvilek a často se mi pro ten pohled ani nechtělo zpět domů :-). Velmi rád bych takto viděl i aratingy hnědohrdlé antilské. Jsem přesvědčený, že to fakt musí být zážitek. :-)

Zdravím M. Lifart

Přílohy:

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 19. 11. 2010 19:59
►► [3] Lysá nad Labem - aratinga hnědohrdlý

Dobry den, nevite aspon pribliznou cenu? diky Mara

autor: Marek P. - vloženo: 19. 11. 2010 22:18
►► [4] Lysá nad Labem - aratinga hnědohrdlý

Dobrý den Marku,
pokud byla otázka cílena přímo na mě, pak vás musím bohužel zklamat. Nemám ani tušení, kolik tento papoušek stojí. Ptáci zachycení na fotografiích byli pokud se nepletu pouze výstavní a nebyla u nich cedulka o možném prodeji po skončení výstavy, jako tomu bylo u některých jiných exemplářů. Snad vám odpoví někdo znalejší této problematiky.

Zdravím M. L.

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 20. 11. 2010 13:26
►► [5] Lysá nad Labem - aratinga hnědohrdlý

Marku,
nakonec mi to nedalo a protože jsem byl sám zvědav na cenu těchto ptáků, tak jsem si dal práci a chvíli jsem hledal na inzerci stránek www.ifauna.cz.
Výsledek je zde - http://ifauna.cz/…o/inzerce/r/?…

Vložil jsem jen výpis inzerátů a prozradím, že minimálně v jednom z nich cena uvedena je. Mohl jsem dát přímo odkaz na onen inzerát, ale chtěl jsem vám dát možnost také na tom trochu popracovat. Opravdu to zabere nejvíc pár minutek :-).

Zdravím M. L.

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 20. 11. 2010 13:33
►► [6] Lysá nad Labem - aratinga hnědohrdlý

ahojte. Dekuju a je tam primo ten pertinax pertinax. Jestli se ta cena pohibuje jak je to v tom inzeratu tak to nejsou tak drazi. Myslel jsem si ze stoji aj vic no. Nevite jeste kdo je v te Lyse vystavoval? dekuju Mara

autor: Marek P. - vloženo: 20. 11. 2010 18:47
►► [7] Lysá nad Labem - aratinga hnědohrdlý

Pěkný večer,
děkuji za fotky. Ráda jsem si je prohlédla. I informace o ceně jsou zajímavé, ale asi se u nás tenhle druh bude blbě shánět. V inzerátech jich moc není.

Pěkný den Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 20. 11. 2010 20:48
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web