Partneři:

Pujde jeste do paru?

Dobry den,
kamarad ma skoro osmileteho samce rozely pestre. Uz u neho mel celkem 7 samic, ale on ani jednu neprijal. S zadnou se neparil a vubec o ne nemel zajem. Ale samicam ani neublizoval, jenom si jich nevsimal. Je jeste sance, ze se nekdy pro neho najde nejaka samice s ktereou by vyvadel mlade, nebo uz je na vsechno pozde?
Dekuju za rady Mara

autor: Marek P. - vloženo: 06. 12. 2010 18:17
►► [2] Pujde jeste do paru?

Dobry vecer,
priroda je mocna carodejka. Pokud potka tu pravou, mladat se dockat muzete. Nicmene je uz nejvyzsi cas.
S pozdravem Smidla.

autor: Miloš Haška - vloženo: 06. 12. 2010 22:40
►► [3] Pujde jeste do paru?

Dobrý den,

naprosto souhlasím s panem Haškou a jeho názorem zmíněným výše. Napadá mě však také, jestli má váš kamarád skutečně samce, který nechce přijímat samice. Přece jen u rozel je určování pohlaví poněkud složitější a ne pokaždé přesné. Není proto možné, že váš kamarád páruje samice? Vím, otázka je to hloupá, ale stát se to může a jak říká jedno lidové pořekadlo, pod lampou je tma a na základní věc se mohlo pozapomenout :). Dále mě napadla homosexualita, která, jak je dobře známo, není známa jen u lidí, ale i u zvířat, papoušků nevyjímaje. Není proto možné, že zmiňovaný samec nejeví zájem právě proto?
S pozdravem
L. Procházka

autor: Lukáš Procházka - vloženo: 07. 12. 2010 12:53
►► [4] Pujde jeste do paru?

Dobry den,
pna Prochazka skvele doplnil mou odpoved. Jako reseni bych urcite doporucil poridit samici i noveho samce a dat je do vetsi voliery. At uz je to samec homosexual, nebo samice, jasne vyjde najevo o co se jedna.
S pozdravem Smidla.

autor: Miloš Haška - vloženo: 07. 12. 2010 15:28
►► [5] Pujde jeste do paru?

Dobry den, dekuju vsem za rady. Ja si mislim ze je to samec taky. Ale ze by byl homosexual to nevim. U papousku jsem jeste o necem takovem neslysel no :-)). Ale zkusime to, dame mu obe pohlavi a uvidime jak to dopadne.

ahoj Mara

autor: Marek P. - vloženo: 07. 12. 2010 17:37
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web