Partneři:

střihaní drapku

Dobry den, mam u nekterych papousku prerostel drapky. Sam si na strihani moc netroufam. Nevite nekdo jestli by ty drapky zastrihl veterinar? Nevim jestli takovou praci delaji taky.

Dekuju Mara

autor: Marek P. - vloženo: 17. 12. 2010 14:58
►► [2] střihaní drapku

Dobrý den pane Marek lepší je do voliéry nebo do klece dát třeba bydýlko obtočené "šmirgl" papírem nebo jim tam dát větve jako přírodní obrušování drápků.

autor: Filip Heinrich - vloženo: 17. 12. 2010 15:05
►► [3] střihaní drapku

Dekuju za odpoved, ale smirgl papir tam nechcu davat, to se mi zda drasticke, ale mam primo bidla na obrusovani drapku a nepomaha to. Jenom asi u tri papousku to nepomaha, tak me prave zajimal ten veterinar no. Mara

autor: Marek P. - vloženo: 17. 12. 2010 15:12
►► [4] střihaní drapku

Promiňte tak to vám neodpovím s tímto jsem problémi nikdy neměl a doufám že ani mít nebudu.

autor: Filip Heinrich - vloženo: 17. 12. 2010 15:26
►► [5] střihaní drapku

Dobry vecer,
ano, veterinari maji na takovyto zakrok kvalifikaci.
K tem bidlum, ta musi mit ruzne prumery. Nekteri ptaci ikdyz maji dost silna bidla jim drapky prerustaji, je to tim ze jsou az moc tlusta. Ti potrebuji tenci. Nevim jak lip to vysvetlit, skratka davam do volier i kleci cele vetve i s postrannima vetvickama a ptaci sedi chvili tam a chvili jinde. je to pro ne prirozene.
S pozdravem Smidla.

autor: Miloš Haška - vloženo: 17. 12. 2010 22:43
►► [6] střihaní drapku

Dobry den dekuju za vsechny rady :-). Mara

autor: Marek P. - vloženo: 18. 12. 2010 10:56
►► [7] střihaní drapku

Byl jste už u toho veterináře? Mohl byste sem napsat, kolik to stříhání stálo?
Děkuji a pěkný večer Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 22. 12. 2010 20:23
►► [8] střihaní drapku

Dobry den, ja se k tomu veterinarovi nakonec nemusel. Pomohl mi kamarad. Vsechny prerostle drapky ostrihal on. Papouskum se sice ta pedikura :-))) moc nelibila, ale vsechno se zvladlo no.

Pekne svatky Mara

autor: Marek P. - vloženo: 24. 12. 2010 19:46
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web