Partneři:

klietka a amadiny gouldove

pridavam foto klietky v ktorej sa mi este nikdy nesparil ziadny par amadiny gouldovej a boli tam pari ktore uz mali spolu mlade v tej istej izbe a podavalo sa im to iste zradlo..tyka sa to viac parov ktory nemali zaujem o parenie v tejto klietke a boli to harmonicke pari.Klietka ma velkost V-95 D-75 S-50..moze byt pricina v klietke?chova niekto v dratenych klietkach gouldy?

Přílohy:

autor: Jozo Novak - vloženo: 30. 12. 2010 12:25
►► [2] klietka a amadiny gouldove

Dobrý den,Vaše klec není příliš vhodná pro odchov AG, ptáci v ní nemají potřebný klid , zvažte možnost zakoupení nebo vlastní výroby bednové klece, pouze s mřížkou v přední části.

autor: Petra Rubášová - vloženo: 30. 12. 2010 15:57
►► [3] klietka a amadiny gouldove

ale na youtoube som videl ,ze odchovavaju aj v takychto klietkach,ale je dost mozne ze je to tak ako ste napisali..dakujem za odpoved

autor: Jozo Novak - vloženo: 30. 12. 2010 16:29
►► [4] klietka a amadiny gouldove

Hezký den,
chovám guldy již několik let v celodrátěných klecích, které jsem si přizpůsobil k chovu zakrytím zadní a bočních stran a úpravou přední strany pro zavěšení koupelničky a budky.Praktikuji zimní odchov v malém pokojíku a letní chov na zasklené lodžii (přepeřování).Bohužel, kvalitní foto z mého chovu jsou větší než 1 MB, tak alespoň fotka z mobilu.

Přílohy:

autor: Karel Tyšer ing. - vloženo: 30. 12. 2010 21:43
►► [5] klietka a amadiny gouldove

dakujem za odpoved p.Tyser..a aky mate nazor na chov v tychto klietkach?

autor: Jozo Novak - vloženo: 30. 12. 2010 23:09
►► [6] klietka a amadiny gouldove

Hezký den,
moje řešení chovu mi plně vyhovuje v podmínkách, které k chovu mám a ptáci se cítí jistě také dobře, což dokládají úspěšnými odchovy.Na Vašich obrázcích se mi nelíbí to, že klece jsou tak zvaně na výšku, což je převážná většina klecí v obchodech s chovatelskými potřebami.Lépe vyhovují klece ležaté, které umožní ptákům přirozený horizontální pohyb přeletem z bidélka na bidélko.

autor: Karel Tyšer ing. - vloženo: 01. 01. 2011 19:55
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web