Partneři:

Problem s andulkou

Dobry den. Mam jednu ochocenejsi andulku. Kdyz ji vypoustim z klece aby se proletela, naucila se sedavat na televizi. Mame celkem novou LCD televizi a mamka kvuli tomu nadava. Jde nejak andulku odnaucit, aby na te televizi nesedavala? Jinde nez v tom pokoji s televizi ji poustet nemuzu, protoze mamka pestuje hodne kytek a hodne je jich jedovatych. No a ty co jedovate nejsou, tak ty andulka ozdibuje.
Dekuju za rady Marcel


autor: Marcel - vloženo: 31. 12. 2010 11:40
►► [2] Problem s andulkou

Dobry den,
Doporucuju upravit prostor u televize a hlavne nad ni tak, aby nebyl dobre dostupny. Soucasne umistit v blizkosti, ale na vyzsim miste vhodne misto pro sedani ptacka. Vyzsi misto si ptak zvoli radeji.
S pozdravem Smidla.


autor: Miloš Haška - vloženo: 31. 12. 2010 12:49
►► [3] Problem s andulkou

moc dekuju za radu. I mamka ma radost ze to muze nejak vyresit a ze televize nebude porad potapkana a nekdy pokakana od andulky. Bidlo mam kam pripevnit a je to uplne mimo televizi a dokonce aji nabytku.
jeste jednou dekuju Marcel


autor: Marcel - vloženo: 31. 12. 2010 13:55
►► [4] Problem s andulkou

Dobrý den,
naše andulka taky sedávala na televizi. Ale odnaučila se to sama. Vlastně se to odnaučila náhodou. Nevím jestli je to u vás taky, ale u nás u některých programů když začíná reklama, tak je hlasitější jak pořad předtím. A jak reklama v televizi spustila, tak se dycky andulka lekla a odlítla pryč. Asi je to i tím že LCD televize mají kvalitnější zvuk nebo nevím, ale pak už si nesedala ani na vypnutou televizi.
Ale ta rada od pana Hašky je vyborná. TAky ji použiju, protože teď andulka vysedává na polici, kde máme DVD a CD. A to se mi nelíbí no :-)

Pěkný den a hezký nový rok 2011 Věra


autor: Věra Š. - vloženo: 31. 12. 2010 14:39
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web