Partneři:

Dotaz na stránky amadina-gouldove.com

Dobrý večer,
mám na majitele stránek jednu otázku. Všimla jsem si, že tu máte popsané různé druhy exotů a i našich ptáků. Například teď nedávno tukan obrovský, před ním amadina a teď aratinga žlutá. Jaký cíl máte? To tady chcete mít všechny ptáky světa? :-)

Děkuji za odpově a pěkný večer Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 20. 01. 2011 20:16
►► [2] Dotaz na stránky amadina-gouldove.com

Dobrý den Věrko,
jeden celý lidský život by velmi pravděpodobně nestačil na to, abychom zde popsali všechno ptactvo světa. No a i kdyby nás nelimitoval věk dožití, velmi pravděpodobně by jsme nikdy nezajistili fotografie všech opeřenců. A prostý text bez fotografií asi není to pravé ořechové.
Takže náš cíl je prostý. Popisovat druhy, které se v našich klecích a voliérách objevují, občas přidat něco (jako. např. sojka stellerova), co se běžné chovatelské praxi vymyká. No a co se popisů týče, tak chceme přinášet stručné, základní informace o tom či onom druhu. No a dokud budou stránky někoho zajímat a budou je chovatelé navštěvovat, potud jak doufám budeme pokračovat v započaté práci. Za sebe pevně doufám, že nám v tom pomohou i návštěvníci našich stránek.

Zdravím M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 21. 01. 2011 18:00
►► [3] Dotaz na stránky amadina-gouldove.com

Dobrý den,
nějak jsem přehlídla odpověď. Nevšimla jsem si, že už jste odepsal. Proto odepisuju až teď. Ještě bych se ráda zeptala, jestli můžete nějak dopředu dát vědět, co se připravuje?

Pěkný večer Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 24. 01. 2011 19:50
►► [4] Dotaz na stránky amadina-gouldove.com

Dobrý večer,
rád bych dával dopředu vědět co se připravuje, ale často je výběr článků náhodný, či intuitivní. Rozhodují maličkosti, jako například získání fotografií, získání nových informací k určitému druhu a podobně. Často je výběr dílem společné porady, kdy nejvíc o těchto záležitostech diskutujeme společně s kolegou Lukášem Procházkou. Nicméně a to mi prosím věřte, budeme se stále snažit, aby výběr naše návštěvníky co nejvíc potěšil a zajímal.

Zdravím M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 24. 01. 2011 21:46
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web