Partneři:

Prosvícení vajíček

Dobrý den, nevíte náhoudou kde se dá sehnat tužka na prosvícení vajíček? Děkuji za odpověď. Jirka

autor: Jiří Skácel - vloženo: 21. 01. 2011 11:15
►► [2] Prosvícení vajíček

Dobrý den,
jde fakt o tužku na prosvěcování? Prohledávala jsem internet, zadával různě obměněné názvy té tužky a nenašla jsem o ní žádnou zmínku. Nejmenuje se výrobek jinak?

Pěkný den Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 22. 01. 2011 08:34
►► [3] Prosvícení vajíček

Dobrý deň!
Na presvietenie vajíčok je spoľahlivá http://translate.google.sk/translate?…
Doporučujem hľadať pod názvom "Optický přístroj pro kontrolu oplozenosti vajec".

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 22. 01. 2011 09:46
►► [4] Prosvícení vajíček

Dobrý den, jak se to přesně jmenuje nevím ale tvar to má jako tužka /propiska/Na internetu to nabízí jako prosvěcovač vajec. Tvar to má podobný ale velikost asi jako baterka. Snad pro papoušky . Já chovám drobotunu.

Ydravím Jirka

autor: Jiří Skácel - vloženo: 22. 01. 2011 09:49
►► [5] Prosvícení vajíček

Dobry vecer,
ja koupil nekde v lidlu nebo kauflandu, fakt uz nevim dve baterecky za cca 40 kc. Prosvitim tim naprosto vsechno od drobotiny az po stredni papousky. Ma ji cirka rok a jeste jsem nepouzil baterky z te druhe.
S pozdravem Smidla.

autor: Miloš Haška - vloženo: 22. 01. 2011 20:06
►► [6] Prosvícení vajíček

Hezký den,

nejedná se o čistě chovatelskou pomůcku, ale o tužkovou minibaterku s širším využitím a prosvěcování vajec je jen jednou z možností jejího použití.Je opravdu k dostání v marketech (OBI, Hornbach, Globus, TESCO) a jinde (prodejnách elektro, apod.).Je nabízena obyčejně na stojánku s bateriemi, spolu s baterií typu AAA.

autor: Karel Tyšer ing. - vloženo: 23. 01. 2011 19:00
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web