Partneři:

Diskuze a inzerce

Ahoj,

chtel bych se zeptat, proc je diskuze jenom pro registovane? A taky se chcu jeste zeptat, proc na inzerci jsou i psy, kocky, a jine zvirata, kdyz jsou tohle stranky o exotech??

Marek


autor: Marek - vloženo: 08. 09. 2009 18:53
►► [2] Diskuze a inzerce

Dobrý večer Marku,

povinná registrace a následné psaní příspěvků po přihlášení je trend, který se na různých internetových diskusích osvědčil. Alespoň částečně tak donutí vystoupit přispěvatele z jejich anonymity, což má přispět k tomu, aby se debata vedla slušně a k věci. Aniž bych se chtěl nějak dotknout diskuse na stránkách ifauna.cz, nelze si nepovšimnout, že je tam debata mezi chovateli vedena často jen formou napadání a vulgarit. Tomu jsme chtěli předejít i za cenu toho, že bude příspěvků méně, ale o to snad slušnější a korektnější.
Druhým, ale neméně důležitým důvodem byla nutnost co nejvíce zamezit spamu. Nikdy jej nelze zcela vyloučit, nicméně tímto opatřením mu lze hodně předcházet. Jestli jste pamětník staré verze diskuse, můžete si pamatovat situaci, kdy nám na ní robot založil cca 700 nových témat, do kterých vkládal odkazy na porno. Mimochodem, ač nejsem žádný puritán, tak to co tam bylo ke zhlédnutí bylo asi hodně i na velmi otrlé příznivce tohoto žánru a stylu zábavy. Představa, že něco takového viděly i děti, které velmi pravděpodobně také tyto stránky navštěvují, mě nadzvedává ze židle ještě dnes. Nechceme a nebudeme napomáhat šíření s prominutím za slovo takových "zhovadilostí", jaké byly bohužel ke spatření jednu chvíli na staré verzi diskuse.

Co se týče inzerce. Možnost podat si inzerát i na jiné živočichy, než jsou zrovna ptáci jsme volili z toho důvodu, že chovatelé ptactva jsou poměrně nezřídka i chovateli jiných zvířat. Např. právě psů, terarijních živočichů a podobně. Proto zde tato nabídka je, aby nemuseli vyhledávat další inzerce, i když i zde nám je jasné, že takový chovatel umístí nejspíš svůj inzerát na inzerci, která se daného živočicha specializuje. Nicméně má tuto službu k dispozici i zde na stránkách a nedomníváme se, že by to bylo na škodu věci.

Za všechny tvůrce stránek zdravím, Miroslav Lifart


autor: Mirek Lifart - vloženo: 08. 09. 2009 21:53
►► [3] Diskuze a inzerce

Mirek má pravdu, ja si to pamätám dokonca nevložil ten spam len linky ale boli tu rovno vložené obrázky. Ja som šiel na ag ako vždy a čo to nevidím som chvíľu kukal ako puk, že kam som sa to dostal...


autor: Ján Ch. - vloženo: 09. 09. 2009 07:17
►► [4] Diskuze a inzerce

Aha, tak uz je mi to jasne. Dekuju za odpoved.


autor: Marek P. - vloženo: 09. 09. 2009 19:08
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web