Partneři:

Zpravodaj - zmena termínu burzy Dolné Krškany

Dobrý deň!
Nakoľko na stránke ZO Dolné Krškany je oznam:
ZO Dolné Krškany presúva svoju burzu na tretiu nedeľu v mesiaci, od mesiaca marec s tým že v marci bude burza tretiu aj štvrtú nedeľu a od apríla každú tretiu nedeľu v mesiaci.
http://www.adamekmp.estranky.sk/
Upozorňujem, že v kolonke "Zpravodaj" je táto akcia stále v starom termíne.
Táto zmena je spôsobená burzou Nitra v areáli Agrokomplex, ktorá je každú štvrtú nedeľu v mesiaci a je vlastne najväčšou burzou na území SR. http://www.agrokomplex.sk/vystava/139/
Tá je ale ako som si všimol nie v kolonke "Zpravodaj" ale burza Přerov a Újezd u Brna je vo štvrtú nedeľu spomenutá 2x.
Pri odkaze burzy Pszczyna Polsko je písané " Celkem slušně obsazená burza, která se koná pravidelně každou první a třetí neděli v areálu vedle kauflandu" aj keď je termín v Zpravodaji nie každú prvú a tretiu nedeľu(16.1.2011,13.2.2011)v mesiaci. V marci je uvedená 13.3.2011 a 20.3.2011 a v apríli 10.4.2011 a 17.4.2011. V máji 8.5.2011 a 15.5.2011. Tak čo je vlastne pravdou a má zmysel vôbec sa orientovať podľa informácií v tzv. Zpravodaji?

Zdraví V.M.

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 02. 02. 2011 07:49
►► [2] Zpravodaj - zmena termínu burzy Dolné Krškany

Dobrý den pane Makovický,

předem Vám děkuji za upozornění, že máme ve Zpravodaji závádějící informace. Co se týká nesedících datumů u burzy Pszczyna, tak tato nesrovnalost vznikla bohužel mojí chybou. Při kopírování jednotlivých měsíců jsem špatně přepsal termín na 2. neděli v měsíci namísto 1. neděle.
Přesunutí termínu ZO Dolné Krškany co nejdříve ve Zpravodaji opravím na platné termíny. A burzu Nitra v areálu agrokomplex do zpravodaje také zařadím.
Bohužel není v mých možnostech sledovat neustále aktuální termíny (mám na mysli především změny zavedených termínů konaných burz). Proto jsem rád za Vaše připomínky týkající se Zpravodaje, díky kterým jsem schopný v něm zajistit aktuální a platné informace.
Tímto bych se chtěl také omluvit a doufám, že jsem nezpůsobil žádné komplikace. Zpravodaj co nejdříve opravím a samozřejmě budu jen rád, když mi zde (případně na email) budete sdělovat své připomínky k sekci Zpravodaj.

S pozdravem
M. Horák

autor: Miroslav Horák - vloženo: 03. 02. 2011 09:16
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web