Partneři:

Turako černozobý

Ahoj, zaujal me turako černozobý, nevíte nekdo kolik stoji?
Pro admini - bude nekdy neco na webu i o turakach?

Dekuju Marcel

Přílohy:

autor: Marcel - vloženo: 04. 02. 2011 20:41
►► [2] Turako černozobý

Dobrý den Marceli,
turako černozobý (Tauraco schuettii) je v ČR již chován. Cena se pohybuje v Nizozemí kolem 1200 euro za pár.
S pozdravem Gajdoš Zdeněk

autor: Zdeněk Gajdoš - vloženo: 05. 02. 2011 14:05
►► [3] Turako černozobý

Zde je Tauraco cchuettii zachycen u jednoho Holandského chovatele.

Přílohy:

autor: Zdeněk Gajdoš - vloženo: 05. 02. 2011 14:15
►► [4] Turako černozobý

Dobry den, dekuju za odpoved. Cena je hodne vysoka, to jsem si myslel ze to bude mene. Ktere druhy jsou levnejsi? A muzou se chovat spolecne s jinama ptakama?
Marcel

autor: Marcel - vloženo: 05. 02. 2011 17:49
►► [5] Turako černozobý

Marceli, cena u turaků začíná od cca 600 euro za pár např. T. leucotis, T.persa bufoni. Nejvhodnější je chov samotného páru. Zdeněk

autor: Zdeněk Gajdoš - vloženo: 06. 02. 2011 00:40
►► [6] Turako černozobý

Dobrý den Marceli,
určitě se časem na webu objeví i turakové. Už k tomu mohlo v podstatě dojít, ale vůbec nám nevyšly fotky, které kolega Petr nafotil na jedné z loňských výstav. Sám jsem těmito druhy fascinován, a to nejen pro jejich krásu. Pevně věřím, že se mi podaří na některé z letošních výstav pořídit lepší fotografie, které by pak sloužily jako příloha k článku.

Zdravím M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 06. 02. 2011 09:46
►► [7] Turako černozobý

Možná byste měl zkusit napsat přímo chovatelům. Ti určitě nějaké fotky mají :-)

Pěkný den Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 06. 02. 2011 10:13
►► [8] Turako černozobý

Dobrý den,
určitě je i cesta napsat přímo chovatelům a požádat je o fota, ale tyto aktivity jsem omezil na minimum. Připadá mi přínosnější, když si fota někde nafotíme sami, než neustále obtěžovat svými emaily různé chovatele. Takže snad budeme mít někde štěstí.

Zdravím M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 06. 02. 2011 10:27
►► [9] Turako černozobý

Ahoj Mirku.
Pokud budeš mít zájem, tak nějaké fotky turaků ti mohu poskytnout. Budu jedině rád, když se rozhodneš mé nabídky využít. Nabídnout ti mohu fotky těchto druhů - Tauraco leucolophus, Tauraco livingstonii, Tauraco erythrolophus, Tauraco fischeri. Zdeněk G.

autor: Zdeněk Gajdoš - vloženo: 06. 02. 2011 11:24
►► [10] Turako černozobý

Ahoj Zdeňku,
moc ti děkuji za nabídku a rád ji využiji. Ani jsem netušil, že chováš tolik druhů turaků. Současně se musím přiznat, že jsem na tebe coby případného dárce úplně zapomněl. Takže až budeš mít chvilku, pošli mi nějaké fota prosím na email a já se budu snažit zpracovat nějaké články, ačkoliv jsou tyto druhy zcela mimo můj chovatelský rank. Ale rád se budu učit něco nového.

Ještě jednou děkuji a zdravím Mira

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 06. 02. 2011 11:35
►► [11] Turako černozobý

Ahojte, jak to dopadlo uz mate fotky? Turakove me zacali hodne zajimat i kdyz si je jeste hodne dlouho nebudu moct dovolit.
Marcel

autor: Marcel - vloženo: 19. 02. 2011 20:50
►► [12] Turako černozobý

Ahoj Marceli,
fotky již mám asi 14 dní. Momentálně završuji sběr poznámek a jak pevně věřím, co nejdřív je využiji v nějaká článek, který bych rád pro stránky sepsal. Jen vás požádám ještě o chvilku strpení, protože momentálně pobývám často mimo domov a nejsem pánem svého času.

Zdravím M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 20. 02. 2011 10:44
►► [13] Turako černozobý

Dobre, budu trpelivy :-)))))

autor: Marcel - vloženo: 20. 02. 2011 13:24
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web