Partneři:

Exota Olomouc

Pěkný den,
vím že je ještě brzo na tuhle výstavu, ale chtěla bych se zeptat, kdy asi bude. Kamarád mi říkal, že někde četl, že tahle výstava odpadá. Ale tomu se mi nechce věřit a už teď se na ni moc těším.
Zdraví Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 06. 02. 2011 10:12
►► [2] Exota Olomouc

Dobrý den Věro,
myslím, že vaše obavy jsou zbytečné. Výstava bude. Našel jsem tuto pozvánku:

Vážení návštěvníci,
jménem výboru ČSCH ZO Exota Olomouc si Vás již nyní dovoluji pozvat na výstavu exotického ptactva Exota Olomouc, která se bude konat ve dnech 7. - 10.10.2011 v prostorách Výstaviště Flora v Olomouci.

Pozvánka je umístěna na těchto stránkách - http://penanti.webnode.cz/…lomouc-2011/

Zdravím M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 06. 02. 2011 10:23
►► [3] Exota Olomouc

Dobrý deň!

Upozorňujem, že Exota Olomouc 2011 končí v nedeľu 9.10.2011.

Zdraví V.M.

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 06. 02. 2011 10:57
►► [4] Exota Olomouc

Dobrý den,
děkuji za zpřesnění pane Makovícký. Vůbec jsem si nevšiml, že 10. října je už pondělí. Okopíroval jsem pozvánku z jiných stránek a předpokládám, že v pondělí už skutečně výstava nebude. Aspoň pokud si pamatuji, vždy končila nedělí.

Děkuji a zdravím M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 06. 02. 2011 11:28
►► [5] Exota Olomouc

Děkuji za termín. Pojedete tam někdo? A v který den je tam nejlepší jet?
Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 06. 02. 2011 15:44
►► [6] Exota Olomouc

No ja tam jezdim vzdycky prvni den kdyz to zacne. Neni tam tolik lidi. Letos pojedu urcite zase :-D.

Mara

autor: Marek P. - vloženo: 07. 02. 2011 18:11
►► [7] Exota Olomouc

Dobry vecer,
tak tuhle akci si rozhodne ujit nenecham...
S pozdravem Smidla.
smidla@smidla.eu

autor: Miloš Haška - vloženo: 07. 02. 2011 22:53
►► [8] Exota Olomouc

Dobrý deň!
Je ale pozoruhodné, že nový oznam o výstave v r. 2011 je ešte nie na oficiálnej stránke http://www.exotaolomouc.cz/.
Zrejme práve preto vznikla táto téma v diskusii. Kto vlastne je ten čo prehlasuje "jménem výboru ČSCH ZO Exota Olomouc"? Je to naozaj člen výboru Exota Olomouc? Odpredaj výstavných klietok po Exote 2009 je pre ich obnovu alebo pre nákup kartónových klietok?

Zdraví V.M.

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 08. 02. 2011 06:43
►► [9] Exota Olomouc

Ja myslim ze ten datum byl i v casopisu Nova exota. Dneska jsem to hledal, ale nenasel jsem to. Nevim kde presne jsem to to tam videl. Treba to bylo v jinem casopise.

Mara

autor: Marek P. - vloženo: 10. 02. 2011 20:56
►► [10] Exota Olomouc

Dobrý deň!
V časopise Nová exota 7-8/ročník X. je informácia aj s prihláškou. Údajne hlavný pavilón na výstavišti je v súčasnosti v rekonštrukcii. Bude pavilón A počas výstavy už v prevádzke a po rekonštrukcii?

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 19. 07. 2011 07:38
►► [11] Exota Olomouc

Nešiřte drby, převzaté informace od anonymních uživatelů nejsou relevantní. Rekonstrukce je až po výstavě.

autor: Aerforce - vloženo: 20. 07. 2011 21:26
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web