Partneři:

Nefunkčnosť odkazu KPEP

Dobrý deň! Upozorňujem, že odkaz Klubu přátel exotického ptactva na tejto webovej stránke umiestnený v spodnej časti odkazov je už starý a nefunkčný. Funkčný je http://www.kpep.cz/, ktorý je v hornej časti odkazov. Ten spodný starý odkaz by bolo vhodné odstrániť.

Pozdravuje V. Makovický.

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 08. 03. 2011 08:29
►► [2] Nefunkčnosť odkazu KPEP

Dobrý den,
starý odkaz jsem odstranil, děkuji za upozornění.
S pozdravem
M.Horák

autor: Miroslav Horák - vloženo: 08. 03. 2011 17:48
►► [3] Nefunkčnosť odkazu KPEP

Dobrý deň! Ten starý odkaz (väčší červený) je tam stále a po kliknutí naň píše:
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, postmaster@armin.sk and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.
More information about this error may be available in the server error log.
Apache/2.2.9 (Debian) PHP/5.2.6-1+lenny8 with Suhosin-Patch mod_ssl/2.2.9 OpenSSL/0.9.8g Server at www.kpep.cz Port 80

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 09. 03. 2011 07:30
►► [4] Nefunkčnosť odkazu KPEP

Dobrý den,

myslíte v sekci http://www.amadina-gouldove.com/odkazy.html ? Já tam vidím už jen jediný odkaz na KPEP a ten je funkční. Ten co popisujete jako větší červený, pokud máte na mysli banner, tak ten tam opravdu nikde nevidím. Pokud jsem ho někde přehlédl opravte mě prosím.

S pozdravem
Miroslav Horák

autor: Miroslav Horák - vloženo: 09. 03. 2011 20:48
►► [5] Nefunkčnosť odkazu KPEP

Dobrý deň pán Horák!
Ako som si teraz všimol, vidím ten odkaz v sekcii odkazov len v prehliadači Google Chrome pod webovými stránkami Zbyňka Pokorného. V prehliadači Internet Explorer je nie.
To mňa prekvapuje a včera som si to nevšimol nakoľko som mal otvorený len Google Chrome prehliadač. Po obnovení stránok v Google Chrome mi starý odkaz KPEP zmizol.
Pozdravuje V. Makovický.

autor: Vladimír Makovický - vloženo: 10. 03. 2011 06:26
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web