Partneři:

Nová sezóna

Dobrý den,
tak už konečně přichází jaro, je čím dál tepleji. Jak se chystáte na novou chovnou sezónu. Už jste někdo dal papouškům budky?
Já po loňských zkušenostech radši počkám až na duben, ale už jsem mi někteří chovatelé říkali, že budky dali. Někdo já dá příští týden. Není ještě brzy? Jak jste na tom vy? :-)

Pěkný večer Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 13. 03. 2011 21:00
►► [2] Nová sezóna

Dobrý den,

já zatím vyvěsil jen budky sýkorkám na zahradu a na dvůr :). Na aratingy je ještě brzo. Ale jaro se kvapem blíží a co nevidět bude tady.

S pozdravem
Lukáš Procházka

autor: Lukáš Procházka - vloženo: 13. 03. 2011 21:05
►► [3] Nová sezóna

Ahoj, to ja z budkama taky jeste raci pockam. Az do dubna. V noci je porad jeste zima no. :-/
Mara

autor: Marek P. - vloženo: 13. 03. 2011 21:19
►► [4] Nová sezóna

Zdravím,
také jsem dala budky, ale do prázdné voliery :-)) Celkem mi to přijde každý rok stejná "hystérie", kdy to dát ven a už dáváte budky.Občas mám z některých pocit, jakoby měli strach, že jim něco uteče.Takže stejné jak většina vás, čekám na duben a lepší počasí...
Hoj Růža

autor: Růžena Sekretová - vloženo: 19. 03. 2011 21:59
►► [5] Nová sezóna

Dobrý den,
nešlo mi i žádnou hysterii. Jenom jsem chtěl zjistit, jak který chovatel postupuje. Každý má svoje "osvědčené" postupy, každý si chov dělá tak trochu po svém.

Pěkný den Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 20. 03. 2011 13:03
►► [6] Nová sezóna

Dobry vecer,
to ja jsem vsem papousku uz budky odebral :D Ale ja delamafriku a hnizdim pres zimu. Guldy do letnich odchovu teprve pripravuji a jeste mesic budu, ale opet vnitrni odchov.
S pozdravem Smidla.
smidla@smidla.eu

autor: Miloš Haška - vloženo: 21. 03. 2011 00:02
►► [7] Nová sezóna

Zdravím ,
Věro, to nebylo myšleno na vás :-)),ale jako celkové konstatování.Protože se pohybuji po větším počtu takovýchto papouščích for, tak na toto téma neustále narážím, což není až tak divné, ale co už je dost otřesné, že někteří už vyndavají papoušky i s budkama v lednu, únoru a pak se teprve ptají, zda to není brzo.
I já si ráda přečtu, kdo jak to doma praktikuje, to mi věřte.Tudíž ,zda jsem se vás nějak dotkla, tak přijmněte mou omluvu :-)
Zdravím Růža

autor: Růžena Sekretová - vloženo: 21. 03. 2011 13:40
►► [8] Nová sezóna

Ahoj Růžo,
ja jsem se neurazila ani se mě to nedotklo :-). Ale pro jistotu jsem doplnila, proč jsem se ptala :-).

Pro pana Hašku.
Je výhodnější dělat africké papoušky v zimě, než v létě? Máte s tím lepší zkušenosti?
Hezký den Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 21. 03. 2011 16:55
►► [9] Nová sezóna

Já si myslím že je to v celku jedno,pokud sou v teple,když budou chtít nasednou jak se na to budou cítit,v jaké budou kondici atd.Například já sem je dal někdy ůnor-březen,dlouho nic a pak se rozhodli sami,tohle já vůbec neřeším.Jak říkám když budou chtít nasednou,když nebudou chtít, tak si ji ani nevšimnou.

autor: Roman Mareček - vloženo: 03. 05. 2011 18:54
►► [10] Nová sezóna

chovám je v teple.

autor: Roman Mareček - vloženo: 03. 05. 2011 18:57
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web