Partneři:

jak staré mládě kakariky?

Dobrý den,chci se zeptát jak staré mládě kakariky na ochočení ?S chovatelem kakarik mám domluveno mládě tak ,že bych jej chtěl buď těsně před vylétnutím z budky nebo pár dní po vylétnutí nejsem si jist jestli to není moc brzy?Měl jsem kakariky 13 let.Když jsem ji kupoval byla už mimo budku a létala se svými sourozenci ve voliéře.Nikdy nebyla uplně krotká měla stále odstup nejistotu.Chtěl bych, aby to to mladě mě více důvěřovalo tak jej chci co nejdříve odstavit od své rodiny a přijalo mou rodinu:-).Jenže jak čtu o tomto papouškovi, že bývá krmen ještě pár týdnu mimo budku tak mám strach, že jej nenaučím jíst krmivo, ktéré mu budu připravovat já.Může te mě poradit nebo odkazat někde na stránky kde se dočtu jak a čím ho bez větších problémů naučím jíst zrno nebo ono samo ,když bude hladné se přinutí jíst to co najde v kleci?Mám zkušenosti s chovem andulek ,ale ne s ochočováním mladěte.Ten první Kakarik už byl samostatný od prvního dne co jsem ho přinesl domů.Díky za odpovědi Martin

autor: martin švejcar - vloženo: 20. 03. 2011 15:23
►► [2] jak staré mládě kakariky?

Dobry den,
rucni odchov maldat neni nic jednoducheho. Predtim zen se do toho pustite nastudujte si odbornou literaturu. Pokud mlade na ochoceni, tak cirka 14 dnu po vylihnuti.
Ja osobne bych doporucoval poridit si uz dokrmene mlade.
S pozdravam Smidla.
smidla@smidla.eu

autor: Miloš Haška - vloženo: 20. 03. 2011 23:59
►► [3] jak staré mládě kakariky?

Dobrý den,
moje kamarádka má ručně dokrmeného kakarika. A je to veliký mazlík. Dala za něho myslím o 300 Kč více, než je běžná cena, ale vyplatilo se jí to. Má milého společníka :-).

Pěkný večer Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 24. 03. 2011 20:44
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web