Partneři:

co do klece a jaký e shop ?

Dobrý den, je dobré používat pískované podložky a návleky na bidla?Nebo je lepší na hygienu ,lepší na udržbu a pro zdraví papoušků sypaný písek?A kterému eshop dáváte přednost(velký výběr kvalitního zboží,přijatelné ceny zboží,placení platební kartou)?Díky za odpovědi Martin

autor: martin švejcar - vloženo: 23. 03. 2011 18:20
►► [2] co do klece a jaký e shop ?

Dobry den,
dovoltemi odpoved rozdelit do dvou casti. nejdriv si odbudeme tu horsi cast. nebudte liny a projdete si to co vam vyhoi vyhledavac. E-shopy rostou jako houby po desti a verte mi, chovatele je az tak moc nevyhledavaji. My vetsinou nakupujeme na chovatelskych setkanich.
A nyni ta klidnejsi cast ;) Co se piskovanych bidylek tyce, neni to vylozene spatna vec, ale popravde, ptak se bude urcite lepe citit na prirodni vetvi. Navic ji muzete pravidelne meni a to i podstatne casteji. K vasi spokojenosti snad prispeje i to, ze to je zcela zadarmo v prakticky kazdem remizku, naletu nebo na krajich lesu.
S pozdravem Smidla.
smidla@seznam.cz

autor: Miloš Haška - vloženo: 24. 03. 2011 09:47
►► [3] co do klece a jaký e shop ?

Dobrý,tak jo eshopy si najdu sám ,na burzu se podívám (v UH nebo v Přerově),ale nejvíc mě zajímá ta popískovaná podložka či papír na spodek klece jestli ano ? nebo ne? A nebo ten sypaný písek ? Zatím Martin

autor: martin švejcar - vloženo: 24. 03. 2011 18:04
►► [4] co do klece a jaký e shop ?

Zdravím,
takže co se týče e-shopů, pokud je burza datumově daleko, tak si vybírám ten, který má dobré poštovné a přiměřené ceny a větší výběr věcí, které potřebuji.Tak ,aby se mi při rozpočítání vyplatilo věci přes net zakoupit.
Dno klecí-prošla jsem si obdobím, kdy jsem na dno klecí dávala klasický písek, ale protože já čistím klece denně, byla velká spotřeba písku.Nakonec jsem zakotvila u obyčejných novin, rychle se to vyndá, spálí, je to zadarmo.Měla jsem to v klecích jen přes zimu a upřímně jsem ráda, že už jsou ptáci venku.
Já osobně bych pískovou podložku ani návleky na bidýlka nedávala, akorát je to tahák korun z kapes chovatele.Ta pískovka se čistí jak? Vymytím proudem vody? Nebo se to po týdnu vyhodí a dá nová?
Zdravím Růža

autor: Růžena Sekretová - vloženo: 24. 03. 2011 23:21
►► [5] co do klece a jaký e shop ?

Dobrý den, taky používám do klecí novinový papír. Je to praktické. Jirka

autor: Jiří Skácel - vloženo: 25. 03. 2011 08:51
►► [6] co do klece a jaký e shop ?

Dobry den,
mohu se zeptat kolik mate kleci? ja mam 15 kleci mlaych na odchov drobotiny, dve klece velke pro potreby odstavu mladych papousku, dve mensi volierky. Pokud bych mel denne menit noviny, tak bych musel kupovat tak patery? To mi neprijde prilis vhodna alternativa ;)
Nicmenep okud ma nekdo prebytek novinoveho papiru, od te doby co tiskari nepouzivaji olovo v cerni jsou jiz noviny prijatelna alternativa.
Ja osobne pouzivam jako vystelku specialni papir, ktery se pouziva ve zdravotnictvi. Cista celuloza.
S pozdravem Smidla
smidla@smidla.eu

autor: Miloš Haška - vloženo: 25. 03. 2011 12:09
►► [7] co do klece a jaký e shop ?

Dobrý den, klece používám jen v zimě.Vlétě jsou ptáci ve voliérách.Klecí mám 5. V jedné pár neofém jinak drobotina.Papír měním jednou nebo dvakrát týdně, podle potřeby. Zlatoprskám jednou.Používám noviny né rek. letáky/špatně saji/Ptáky mám po dvou./ Bydlím v činžaku tak jsem dal krabici do kouta u schránek a lidé ,tam háží rovnou ze schránky kaufdland atd Ten je dobrý. Psal jsem moji zkušenost, Vámi uváděný specielní papír jsam nezkoušel tak se ktomu nebudu vyjadřovat.
Zdravím Jirka.

autor: Jiří Skácel - vloženo: 25. 03. 2011 17:22
►► [8] co do klece a jaký e shop ?

Ahoj,
taky jsem teď přes zimu měla doma 4 klece + větší volierku.Noviny mi schovává celé příbuzenstvo, takže před zimou jsem navozila balíky a bylo to. Žádné kupování, což byla výhoda.A vzhledem k tomu, že jsem to měla v obytných prostorách, kde se denně člověk pohybuje, tak bylo potřeba tu čistotu trochu "přehánět", abych měla klid od různých poznámek.Proto jsem ráda, že už všichni vyčoudli do venkovních volier a domu už ani brko:-))
Jinak ta celuloza, kolik stojí?
Zdravím Růža

autor: Růžena Sekretová - vloženo: 25. 03. 2011 19:26
►► [9] co do klece a jaký e shop ?

Dobry vecer,
pokud se jedna o pet sest kleci, tak to se da, jak rikam, ja mam ponekud vetsi pocet kleci a posuzoval jsem situaci podle mych moznosti. A to byla chyba, omlouvam se. Mel bych se snazit mit sirsi zaber pri odpovedich.
Co se papiru ktery pouzivam tyce, jeden papir vychazi cirka na 60 haliru pro standartni rozmer klece 40x70. Je v barve zelena a bila. ja osobne preferuji barvu zelenou, ale jsou chovatele, tkeri vyhradne bilou. Pokud mate zajem o podrobnejsi informace, pripadne vzorky papiru zdarma, prosim kontaktujte mne na dole uvedeny email.

Přílohy:

autor: Miloš Haška - vloženo: 26. 03. 2011 00:15
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web