Partneři:

neofema tyrkysova ceny mutaci

dobry den, podival jsem se na nove fotky mutaci neofemy tyrkysov http://www.amadina-gouldove.com/…rkysova.html . Hnedka jsem si rikal, jestli by nebylo lepsi davat k fotkam aspon orientacni ceny? Jinac mutace aji fotky se mi moc libili. Mara

autor: Marek P. - vloženo: 27. 04. 2011 19:51
►► [2] neofema tyrkysova ceny mutaci

Dobrý den doporučuji tuto stránku máte tam strašně mnoho papoušků a u nich máte ceny musíte kliknout na název papouška ne na obrázek: http://www.papousek.wbs.cz/…apousku.html
Snad to pomůže. :-) Když nejsou tady.

autor: Filip Heinrich - vloženo: 27. 04. 2011 20:11
►► [3] neofema tyrkysova ceny mutaci

Zdravím Marku,
už jsem zde na diskusi na tuto otázku odepisoval. Přidávat k fotkám ceny opravdu pokládám za zbytečné až kontraproduktivní. A u cen mutací to platí dvojnásobně. Vždyť právě ceny mutací jdou většinou tak strmě dolů, že by nebylo možné aktuální ceny u všech mutací a podotýkám také u všech druhů ptactva uhlídat a stále je aktualizovat.
A znovu zde také zopakuji jeden argument. Ceny se odvíjejí od mnoha faktorů, tj. například od nabídky a poptávky, kvality prodávaného ptactva, kvality dodrženého standardu pro vzhled dané mutace atd. atd. Ceny si tvoří chovatelé. Je dle mého soudu přínosnější sledovat ceny u mutací které vás zajímají v inzercích, anebo napsat, či přímo navštívit chovatele, který mutaci o kterou máte zájem chová.
Věřte mi, že není cílem těchto stránek návštěvníky o něco ochudit. V tomto případě o ceny mutací. Nicméně vzhledem k tomu, že není v silách tvůrců stránek ceny stále hlídat a aktualizovat, a také k jiným, výše zmíněným argumentům, raději k uvádění cen nepřistoupíme.
Snad nám i přes tento nedostatek zachováte přízeň a budete naše stránky stále navštěvovat.

Zatím vás zdravím, M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 27. 04. 2011 20:55
►► [4] neofema tyrkysova ceny mutaci

No asi by se to fakt nedalo hlidat. Blbe je ze v inzeratech casto zadna cena neni :-(. Mara

autor: Marek P. - vloženo: 28. 04. 2011 21:06
►► [5] neofema tyrkysova ceny mutaci

Ahoj, to máte pravdu, že v inzerátech ceny moc často nejsou. Ale stačí poslat email, většinou vám chovatelé cenu napíšou. Email je zadarmo, nemusíte ani telefonovat. Jen to dá trochu práce navíc. :-)
Na internetu jsem našla některé stránky, kde ceny jsou, ale často už vůbec nejsou aktuální. U některých druhů exotů šly ceny hodně dolů, někde nahoru. Z takových ceníků se nedá moc vycházet.
Pěkný den Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 29. 04. 2011 19:42
►► [6] neofema tyrkysova ceny mutaci

Mate pravdu, taky jsem chvilu hledal a ceny se aji v tech cenikach dost lisi. Az budu neco shanet, napisu radsi primo chovatelovi. Snad nebudu muset jit vykrast banku, az pozna ze jsem neznalej ceny a tak mi napise tu nejvyssi. :-D Mara

autor: Marek P. - vloženo: 30. 04. 2011 14:48
►► [7] neofema tyrkysova ceny mutaci

Dobry den,
na druhou stranu stejne jako v obchode, by mela byt cena nedilnou soucasti inzeratu, stejne tak by mela byt viditelne u kazde prenosky na setkani chovatelu. Treba se ktomuto jednou propracujeme.
S pozdravem Smidla.
smidla@smidla.eu

autor: Miloš Haška - vloženo: 30. 04. 2011 16:03
►► [8] neofema tyrkysova ceny mutaci

Zdravím Miloši,
je to sice na jiné téma, ale máte absolutní pravdu. Otázka cen v inzerátech se probírala i na jiných diskusích a je vidět, že se na ní chovatelé neshodnou. Ale i já jsem přesvědčen o tom, že by měla být nedílnou součástí každého inzerátu, čímž by se zvýšila kultura prodeje. Snad se v budoucnu situace zlepší.

Zdravím M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 01. 05. 2011 09:07
►► [9] neofema tyrkysova ceny mutaci

No a co dát cenu do inzerátu jako údaj, který bude povinný? A bylo by to vyřešený ne? :-)
Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 01. 05. 2011 10:16
►► [10] neofema tyrkysova ceny mutaci

Věrko, Váš nápad se na první pohled jeví velmi dobře. Ovšem má to několik háčků. U nás na inzerci pro těch pár inzerátů by to nemělo smysl předělávat. A jiné inzerce, kdyby k tomu přistoupily, tak by zřejmě vyhodily zbytečně peníze oknem. Když jsem prodával nemovitost, na mnoha serverech údaj o ceně povinný byl. Mnoho lidí však jako údaj o ceně zadávalo nulu. Splnili tedy podmínku inzerce, cenu zadali, ale případný zájemce o koupi skutečnou cenu stejně nezjistil. Proč to prodávající takto dělali, si lze domyslet. Mimochodem, tento jev můžete pozorovat i na chovatelských inzercích. Zjevně by tak Váš nápad nic nevyřešil.
Je to skutečně jen o kultuře prodeje a korektnosti jednoho vůči druhému.

Zdravím M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 01. 05. 2011 10:38
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web