Partneři:

rosela pestrá

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na chov rosel.Máme páru,která měla před dvěma lety jedno mladě a loni ani letos nic.Vždy jsou vejce prázdná.Samice má tři roky a samec šest.Má někdo podobnou zkušenost.


autor: radka - vloženo: 13. 05. 2011 08:13
►► [2] rosela pestrá

ZDRAVÍM ROSELY NECHOVÁM,ALE STAŘÍ NEJSOU ANI MLADÍ,TAK AKORÁT,JELIKOŽ ROSELY SE DOŽÍVAJÍ KOLEM 20 LET,TO MLÁDĚ MĚLI U VÁS NEBO VÁM TO NĚKDO ŘEKL,TŘEBA PŘI KOUPI,A TO BY MOHL KECAT,JÁ BYCH JE ROZPÁROVAL A DAL JIM NOVÉ PARTNERY,SPÍŠE BYCH ŘEK, ŽE TO SOU DVĚ SAMIČKY,ALE NEVÍM ,JEN ŘÍKÁM SVŮJ NÁZOR,JESTLI OPRAVDU MĚLI JEDNO MLÁDĚ TO JE MÁLO,MOŽNÁ SI NEPADLI DO OKA A NEBO JAK ŘÍKÁM SOU DVĚ SAMIČKY.


autor: Roman Mareček - vloženo: 13. 05. 2011 17:53
►► [3] rosela pestrá

Dobrý deň! Skúseností s neoplodnenou znáškou má každý chovateľ a príčin môže byť veľmi veľa. Keď ste mala už aj odchov od toho istého páru treba sa zamyslieť čo sa zmenilo oproti tomu roku čo odchovali mladé. Podľa toho čo ste uviedli mala vtedy, keď bolo odchované jedno mladé samička rok. Čiže ste ju kúpila od chovateľa, ktorý mal iné podmienky ako u Vás alebo bola z Vášho chovu. Podľa toho koľko ste uviedla v zadaní témy neviem či chcete len vedieť kto má s neoplodnenou znáškou skúsenosti alebo chcete poradiť čo je príčinou neoplodnenej znášky. V prípade druhej alternatívy by ste musela podrobne popísať ich chov a to pred dvoma rokmi a potom.


autor: Vladimír Makovický - vloženo: 14. 05. 2011 11:36
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web