Partneři:

Alexandr malý - koupit samičku či ne?

Dobrý den,
chtěla bych si koupit samičku alexandra malého. Chovám ale už 7 letého samečka a nevím, zda by se snesli. Chtěla bych je mít v jedně kleci. Můžete mi prosím poradit? Předem děkuji za odpovědi.

autor: Didi - vloženo: 19. 05. 2011 15:07
►► [2] Alexandr malý - koupit samičku či ne?

Dobrý den,
po tak dlouhé době osamocení bych se už bála dávat samečkovi samičku. Asi bude brát jako partnera někoho z rodiny a na přirozenou samičku by mohl útočit. Jenže já s tím nemám vlastní zkušenost, takže by to třeba mohlo vyjít. Možná by stálo za to na chvíli si od někoho samičku p ů j č i t a kdyby se k ní sameček nechoval dobře, tak ji radši vrátit.

Pěkný večer Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 20. 05. 2011 21:07
►► [3] Alexandr malý - koupit samičku či ne?

ahojte, to myslite ze by nekdo pujcil papouska jenom tak? Tomu moc neverim. Mara

autor: Marek P. - vloženo: 20. 05. 2011 21:18
►► [4] Alexandr malý - koupit samičku či ne?

Problém, je však v tom, že nikoho, kdo by choval alexandra malého, neznám a druhá věc je ta, že by mi ho určitě jen tak někdo "nepůjčil". A také zrovna nepatří mezi nejlevnější papoušky.

autor: Didi - vloženo: 21. 05. 2011 11:40
►► [5] Alexandr malý - koupit samičku či ne?

Ahoj,
já jsem si půjčovala od chovatele samce rozely penantovy,proto jsem to tu navrhla. No ale nevím, jestli by někdo půjčil alíka. Už jsem psala minule, že bych se stejně bála po tak dlouhé době dát k samečkovi samičku. Kdoví jak by to dopadlo.

Pěkný večer Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 23. 05. 2011 20:26
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web