Partneři:

burza Hodonín

Dobrý den, slyšela jsem, že burza v Hodoníně je teď hodně navštěvovaná. Prý se to o hodně zlepšilo proti dřívějšku. A je tam prý i víc prodejců a taky ptáků na prodej. Je to pravda? Jezdíte tam někdo kdo byste to mohl potvrdit?

Děkuju a pěkný den Věra


autor: Věra Š. - vloženo: 26. 07. 2011 17:51
►► [2] burza Hodonín

Dobrý den Věro,
na hodonínské burze jsem nebyl již víc jak rok. Ale mám pár zprostředkovaných informací. Když jsem byl v neděli na burze v Přerově, s kamarádem jsme právě hodonínskou burzu probírali. I on mi potvrdil informace, které jste sama zmínila, že na tuto burzu jezdí více chovatelů jak dřív. Podle jeho slov došlo i ke zkulturnění prostředí, takže se tam chovatelé cítí lépe. I sortiment nabízených ptáků víceméně chválil. Jak je to s prodejci nevím. Na tuto oblast jsem se jej neptal.
Hned příští termín bych měl ale burzu navštívit. Pokud budete mít ještě zájem, mohu pak postřehy z burzy více zpřesnit.

Zdravím M. Lifart


autor: Miroslav Lifart - vloženo: 26. 07. 2011 18:09
►► [3] burza Hodonín

Určitě dejte vědět. Já tam teď nepojedu, protože budu s přítelem v Německu. Ale v září bych tam ráda jela. Už jsem tam taky dlouho nebyla.
Děkuji Věra


autor: Věra Š. - vloženo: 26. 07. 2011 21:03
►► [4] burza Hodonín

Zdravím,byl sem tam poslední burzu,koupil sem co sem potřeboval,ptáků dost i výběr dobrý,nějaký stánek tam přibyl,spokojenost až na jednu maličkost,jedna paní tam měla na prodej agapornise růžohrdlé lutina,výstavní ptáci,takový sem ještě neviděl,nádhera,vzal sem si kontakt a ten sem bohužel ztratil,takže tam jedu znova,jestli tam nebude,opravdu to musím pochválit to byli nádherní agáči a to sem byl u různých chovatelů,ale takové sem neviděl


autor: Roman Mareček - vloženo: 26. 07. 2011 21:27
►► [5] burza Hodonín

Děkuju za informace.
Já jsem před 2 roky ztratila na burze mobilní telefon. A kamarád zlatý řetízek. Ale on svůj zlatý řetízek pak našel u pořadatelů. To já jsem svůj mobil už neviděla :-/. Nejste v těch ztrátách sám :-).

Pane Lifart určitě napište, nebo zavolejte. Posílala jsem vám své číslo na email, ale nejde to doručit. Pořád se mi to vrací jako nedoručitelné.

Pěkný večer Věra


autor: Věra Š. - vloženo: 26. 07. 2011 21:41
►► [6] burza Hodonín

Věrko neposílala jste mi kontakt na email amadina.gouldove@seznam.cz? Jestliže ano, pak by to vysvětlovalo, proč se vám email stále vrací. Tento email jsem zrušil. V kontaktech je na mne uveden nový email a je tam již poměrně dlouhou dobu.
Pokud máte zájem, napište mi své telefonní číslo na nový email a já pokud absolvuji návštěvu Hodonína, což bych skoro jistě měl, rád vám pak zavolám, nebo napíšu.

Zdravím M. Lifart


autor: Miroslav Lifart - vloženo: 26. 07. 2011 21:54
►► [7] burza Hodonín

Dobrý den, děkuji, kontakt jsem už poslala na nový email.

pěkný den Věra


autor: Věra Š. - vloženo: 27. 07. 2011 09:05
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web