Partneři:

návštevy u chovatelu

Dobry den,
precetl jsem vsechny clanky o navstevach u chovatelu co tu mate. Uz se tu sice o otm psalo, ale i tak se chcu zeptat jestli jste si to treba nerozmysleli a nebudete znova ty clanky delat? Ja mislim ze se kazdy rad podiva jak to delaji jini a jake maji voliery a tak.
Dekuju Marcel

autor: Marcel - vloženo: 13. 08. 2011 11:36
►► [2] návštevy u chovatelu

Dobrý den Marceli,
máte pravdu, toto téma se zde již před rokem probíralo. Na přání jeho zakladatele jsem ho pak smazal.
Mimochodem, během týdne jste již druhý, kdo se mne na to ptá. Snad neprozradím víc než mám, ale naprosto stejný dotaz měl i Z. Gajdoš v emailu, který mi poslal.
Osobně jsem náhled na tuto oblast stránek nezměnil. Nechci říkat striktní nikdy už žádný článek z návštěvy u chovatele neuděláme, ale prozatím není toto téma živé.
Má to celkem tři důvody:
1. Většina reakcí na tyto články byla negativní. Nikoliv pro obsah jako takový. Ale třeba 4-5 reakcí bylo v tom smyslu, že dnes se již takové články nenosí a chovatelům nic nedají. V souladu s předešlou větou pak musím konstatovat, že nechci dělat zbytečnou práci, která ostatní nezajímá, nebo není pro ně přínosem.
2. Dnes bych již neměl s kým tyto články dělat. Můj častý kolega při návštěvách u chovatelů Peťa Chumchal je dnes již zaměstnaný mladý muž, často pracovně vytížený i o víkendech. Já velmi nerad fotografuji a právě tento jeho pracovní podíl na článcích by mi pak nutně scházel.
3. Ačkoliv se to možná nezdá, neznám osobně zase tolik chovatelů, abych věděl komu zavolat a za článkem vyjet. Navíc ne každý se chce tímto způsobem prezentovat na internetu.

Nicméně jak jsem psal v úvodu. Nechci říkat striktní ne těmto článkům. Pokud by se v budoucnu nějaká nabídka naskytla a bude-li o tyto články nějaký zájem, pravděpodobně bych opět vyrazil, třeba i sám. Ale neberte to jako slib. Staré přísloví říká " dvakrát to téže řeky nevstoupíš", a je myslím naprosto poplatné i situaci kolem článků, na které se ptáte.
Je mi líto, že jsem nemohl dát pozitivnější odpověď.

Zatím vás zdravím
Miroslav Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 13. 08. 2011 19:52
►► [3] návštevy u chovatelu

dobry den, je to skoda. Ja mam ty clanky rad a casto se divam na fotky. A kdyz nemuze P. Chumchal mohl by fotit L. Prochazka. Taky tam nafotil hodne fotek. A nemusel by jste fotit vy. A treba vas nekdo brzo pozve na neco zajimaveho :-).
Macel

autor: Marcel - vloženo: 14. 08. 2011 11:47
►► [4] návštevy u chovatelu

Ahoj Mirku,
s tím fotografováním máš pravdu. Já to taky raději nechávám příteli. Ale těch článků je fakt škoda. To je můj názor. Hodně návštěv bylo fakt zajímavých a mi se nejvíc líbila ta u pana Škody.
Ahoj a pěkný den Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 14. 08. 2011 12:58
►► [5] návštevy u chovatelu

Dobrý den,

Marceli, prozatím opravdu k tématu víc nemám. Mohu snad ale slíbit, že společně s Petrem Chumchalem máme naplánovány 3-4 jiné akce, z kterých bychom chtěli vytěžit minimálně spoustu fotografií, které se jak věřím objeví už v naší nové fotogalerii.
Ani návštěvy u chovatelů zcela nevylučuji, ale prozatím skutečně nejsou na pořadu dne a nechci v této oblasti něco slibovat.

Ahoj Věrko,
jsem rád, že se ti články líbily. Jak jsem nastínil výše, snad se ještě v budoucnu něco objeví, ale skutečně se zde nechci zavazovat slibem, který bych snad nebyl schopen dodržet. Co se týče fotografování, jsem rád, když se toho ujme někdo druhý. Nejsem zrovna technický typ a docela mi vždy trvá, než nový přístroj ovládnu. Mí kolegové ze stránek by mohli vyprávět, kolik dostanou ode mne SMS, které nejsou určeny jim, ale zcela někomu jinému. A to skoro vždy nejvíce ve chvíli, kdy si pořídím nový mobilní telefon :-))). No, dal jsem tomu trochu nadsázky, ale tak nějak to se mnou je. :-)

Zdravím
M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 14. 08. 2011 20:24
►► [6] návštevy u chovatelu

Dobrý den,

taktéž zastávám názor, že články "návštěvy u chovatelů" byly pro tento web přínosné. O čem jiném by se mělo na těchto stránkách psát ?! Když se to teda dle některých již dnes "nenosí", uvedli dotyční, co že se to vlastně v dnešní době nosí ? Já jen, že bych si velice rád rozšířil svůj obzor.
G.Z.

autor: Zdeněk Gajdoš - vloženo: 14. 08. 2011 20:43
►► [7] návštevy u chovatelu

Ahoj Zdeňku,
čekal jsem, že zde objevím i tvůj příspěvek :-). Nicméně prozatím budu zastávat stanovisko, které jsem prezentoval až doposud. I když přiznávám, že jsi mé odhodlání pěkně nahlodal. Mohu snad slíbit alespoň to, že se budu snažit co nejvíce, abychom na web pro naše návštěvníky připravili co nejvíce zajímavých věcí.

Zatím tě zdravím

Mira

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 14. 08. 2011 20:57
►► [8] návštevy u chovatelu

Ahoj Mirku,

zcela respektuji Tvé rozhodnutí. Každopádně díky Tvé nedávné činnosti, která se již "nenosí" se mohli návštěvníci těchto stránek něco dozvědět o chovatelích s velkým CH,mezi které se rozhodně řadí např. manželé Stehlíkovi, Nečasovi atd. Za to se patří Tobě a všem kdo se na tomto webu podílí poděkovat.
Zatím
Zdeněk

autor: Zdeněk Gajdoš - vloženo: 14. 08. 2011 21:27
►► [9] návštevy u chovatelu

Ještě jednou ahoj Zdeňku,
děkuji za pochvalná slova za sebe i své kolegy. Ten seriál o chovatelích má i pro mne velmi krásné vzpomínky, protože jsem při jejich vzniku zažil spoustu krásných chvil jak se svými kolegy, tak především s navštívenými chovateli. Pan Čanda a pan Procházka již bohužel nejsou mezi námi, a tak zůstaly jen ty krásné vzpomínky. Vůbec si myslím, že jsme měli na navštívené chovatele štěstí, protože z každé návštěvy jsem si něco odnesl a věřím, že mí kolegové také.
Ještě jednou děkuji za pochvalná slova.

Zdravím tě
Mira

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 14. 08. 2011 21:41
►► [10] návštevy u chovatelu

Ahoj Mirku,
ještě k tomu tématu. A co kdybys zkoušel psát chovatelům co jsou v databázi chovatelů? Třeba by některý chtěl abyste o něm napsali. Co říkáš?
A ještě jedna otázka. Budeš na příští burze v Hodoníně?

Pěkný den Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 16. 08. 2011 20:19
►► [11] návštevy u chovatelu

Ahoj Věrko,
nápad je to zdánlivě velmi dobrý. Ovšem ještě před rokem a půl jsem napsal desítky emailů s žádostí o návštěvu, a ve většině případů jsem nedostal ani odpověď. Pravda, v drtivé většině nešlo i chovatele z naší databáze chovatelů, nicméně myslím si, že by výsledek byl velmi podobný. Navíc se domnívám, že opravdu není vhodné, abych takto chovatele obtěžoval emaily.

Na burze v Hodoníně skoro jistě nebudu. Myslím, že jsem tam byl nyní naposled. Chtěl jsem se jen podívat, jak se burza rozrůstá, jak se změnila za dobu, co jsem tam byl naposled. V současné době již nenavštěvuji všechny burzy a ve všech termínech. S kolegou Petrem Chumchalem jsme domluveni, že budeme vyjíždět spíš na burzy v Týništi a Přerově. Nicméně pokud bych do Hodonína jel, dám ti určitě vědět.

Zatím tě zdravím

Mira

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 16. 08. 2011 21:17
►► [12] návštevy u chovatelu

Tak to ja si neumim predstavit vubec ze bych na burzu v Hodonine nejel. Kdyz muzu tak jedu skoor vzdycky. Je to perfektni burza.

autor: Marek P. - vloženo: 16. 08. 2011 21:25
►► [13] návštevy u chovatelu

Zdravím Marku,
aby nedošlo k nedorozumění. Já nemám nic proti hodonínské burze. Je velmi vydařená a musí nutně většinu chovatelů uspokojit. Alespoň základ jejich potřeb určitě. Já jen preferuji burzy jiné a ještě ne v každém termínu. Mám tak trochu i osobní důvod preferovat jiné burzy než právě tu hodonínskou, nicméně tím důvodem skutečně není to, že by se mi nelíbila. Právě naopak.

s pozdravem
M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 16. 08. 2011 21:50
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web