Partneři:

burza v Brně

Dobrý den,
kamarád chce zítra na tuhle burzu zítra jet, ale prý začíná až v devět hodin. Ale na jejich stránkách je pořád začátek v sedm hodin. Nevíte někdo jak to je?

Děkuji a pěkný den Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 20. 08. 2011 09:39
►► [2] burza v Brně

Dobry den,
my tam taky pojedeme. zacatek byl i posledne, kdyz byl avizovany na devatou v sedum a troufam si tvrdit ze lidi tam byli uz driv.
S pozdravem Smidla
smidla@smidla.eu
http://smidla.eu

autor: Miloš Haška - vloženo: 20. 08. 2011 11:54
►► [3] burza v Brně

Dobrý den,
děkuji za odpověď. Jestli jsem to dobřče pochopila, oficiálně jsou začátky v devět, ale lidi už tam jezdí dřív. Hned jsem to kamarádovi zavolala.
děkuji a pěkný den Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 20. 08. 2011 16:04
►► [4] burza v Brně

Dobrý den,
můžete někdo prosím alespoň stručně burzu popsat? Já jsem se tam dnes bohužel opět nedostal. Proto by mne zajímalo, v kolik hodin burza vlastně začala oficiálně?

Děkuji a zdravím M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 21. 08. 2011 20:40
►► [5] burza v Brně

Dobry vecer,
jaky je rozdil mezi oficialnim a neoficialnim zacatkem na ceskych burzach?
My dorazili neco po sedme a to uz tam bylo docela rusno. Cekal jsem konec v devet hodin, ale ouha, kolem devate jeste stale prichazeli novi a novi lide. Misty bylo tak narvano, ze jsme museli uhybat aby mohli projit. Ale to cele dela to, ze vetsina chce byt na slusnicku, rekl bych.
Kazdopadne kdyz jsme neco kolem tri ctvrte na deset odjizdeli, bylo tam stale hodne lidi a hodne prenosek a rozhodne to nevypadalo ze by se chystali pryc.
Pokud se udrzi vzrustajici tendence navstevnosti, bude to jednoho dne krasne setkani.
S pozdravem Smidla
smidla@smidla.eu
http://smidla.eu

autor: Miloš Haška - vloženo: 22. 08. 2011 22:39
►► [6] burza v Brně

Dobrý den,
omlouvám se, že reaguji až nyní, ale byl jsem pár dní mimo domov. A protože nejsem ani vlastníkem tzv. chytrého telefonu, připojuji se na internet skoro zásadně jen ze svého domácího počítače.
Rozdíl mezi oficiálním a neoficiálním začátkem na českých burzách moc patrný není, ale v mém dotazu mi šlo hlavně o zpřesnění času, kteří budou užívat pořadatelé brněnské burzy.
Jinak moc děkuji za vyčerpávající informace. Mnohé další mi přenesl kolega Lukáš Procházka, který nakonec měl trochu času a burzu navštívil. Ostatně o ní sepsal i krátké pojednání, které by se mělo v několika málo dnech objevit na webu.

Děkuji a zdravím M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 26. 08. 2011 19:48
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web