Partneři:

kolik stoji modra mutace AG?

Ahoj, kolik prosim vas stoji modra mutace amadiny guldove biloprsa? Dekuji Marcel :)

autor: Marcel - vloženo: 04. 09. 2011 16:06 Citovat
►► [2] kolik stoji modra mutace AG?

Dobry vecer,
cena se v podstate odviji od kvality ptaku a da se rici, ze se pohybuje od 1000 do 1500 korun.
S pozdravem Smidla
smidla@smidla.eu
http://smidla.eu

autor: Miloš Haška - vloženo: 04. 09. 2011 19:49 Citovat
►► [3] kolik stoji modra mutace AG?

dika za odpoved. Ja myslel, ze jsou levnejsi, tak kolem 700 Kc. Marcel

autor: Marcel - vloženo: 04. 09. 2011 20:49 Citovat
►► [4] kolik stoji modra mutace AG?

Modrá mutácia amandín sa dochováva niekedy ťachšie zvlášť pri preperovaní sú chúlostivejšie na zmeny a kolísanie teplôt. S uvedeným teda je aj samozrejme , že ich cena je vyššia. Myslím, že je otázkou krátkeho času kedy prerazia na trh a budú v nižších cenách. V Nitre u nás na Slovensku som videl modré guldy v cene 35eur , čo je pre teba cenovo isto zaujímavé nakoľko máte silnejšiu korunu. S pozdravom veľa úspechov.

autor: Branislav Zajac - vloženo: 12. 09. 2011 11:22 Citovat
►► [5] kolik stoji modra mutace AG?

Branislav Zajac:

Modrá mutácia amandín sa dochováva niekedy ťachšie zvlášť pri preperovaní sú chúlostivejšie na zmeny a kolísanie teplôt. S uvedeným teda je aj samozrejme , že ich cena je vyššia. Myslím, že je otázkou krátkeho času kedy prerazia na trh a budú v nižších cenách. V Nitre u nás na Slovensku som videl modré guldy v cene 35eur , čo je pre teba cenovo isto zaujímavé nakoľko máte silnejšiu korunu. S pozdravom veľa úspechov.

Dobry vecer,
doporucuji nehledet na nejnizsi cenu, ale hlavne na kvalitu paku. Pokud koupite nejake nekvalitni chovne jedince, budete z toho jen zklamany a Vase odchovy nikdo chtit nebude.
S pozdravem Smidla
smidla@smidla.eu

autor: Miloš Haška - vloženo: 13. 09. 2011 19:50 Citovat
►► [6] kolik stoji modra mutace AG?

Miloš Haška:

Branislav Zajac:

Dobry vecer,
doporucuji nehledet na nejnizsi cenu, ale hlavne na kvalitu paku. Pokud koupite nejake nekvalitni chovne jedince, budete z toho jen zklamany a Vase odchovy nikdo chtit nebude.
S pozdravem Smidla
smidla@smidla.eu

autor: Milan Sedlačik - vloženo: 23. 10. 2011 15:02 Citovat
►► [7] kolik stoji modra mutace AG?

Zdravim chovatelov amadin Gouldovvych a zvlast tych ktory urcuju a kazia ceny modrej mutacie nechovaju ich s laskou a oblubou nemaju knim vstah.Za 35 eu ja osobne by som modru AG.NEPREDAL.CHovam ich.s pozdravom MS.

autor: Milan Sedlačik - vloženo: 23. 10. 2011 15:32 Citovat
►► [8] kolik stoji modra mutace AG?

Dobry vecer,
myslim, ze neni treba se vzrusovat. Videl jsem prodavat jako modre ptaky co byli pouze po zeleno modrych rodicich.
Videl jsem prodavat modre, ktere byli o hlavu mensi nez zelene. Vzdy se najde nekdo, kdo to skratka skusi a neco mu vyjde. A protoze to je otresne kvality, musi s cenou dolu.
OVSEM, pokud se najdou kupujici, maji tito radoby chovatele o uspech postarano.
S pozdravem Smidla
smidla@smidla.eu

autor: Miloš Haška - vloženo: 23. 10. 2011 19:21 Citovat
►► [9] kolik stoji modra mutace AG?

Pozdravujem,

Hmmm ,ako vidím debata o cene modrej guldy naberá na obrátkach - super . Samozrejme, že záleží na kvalite no každý si kupuje takú kvalitu na akú má , a to platí hlavne dnes , čo je na škodu, "nehovoriac o mladých začínajúcich chovateľoch". Vysoká kvalita ,ako aj jej ďalšie zvyšovanie , by malo byť zárukou skúseností starších profesionálnejších chovateľov a k tomuto sa mladí chovatelia musia dopracovať iba sami. Ďalej chcem povedať a stojím si za tým, že cena modrej guldy , by mala byť nižšia, a to z pohľadu jej rozšírenia v chovoch.Záverom asi toľko je vecou a snahou každého správneho chovateľa určiť si cenu jedinca v svojom chove tak , aby daný druh nedehonestoval , ale ani nenadsadzoval z hľadiska trhu.
S pozdravom, veľa úspechov všetkým.

autor: Branislav Zajac - vloženo: 24. 10. 2011 08:03 Citovat
►► [10] kolik stoji modra mutace AG?

Na burze v Tyništi jsem videl tyto modre Guldy prodavat ya 700.Kč Byli to krasny kusy.

autor: Mila Charvat - vloženo: 29. 10. 2011 14:35 Citovat
►► [11] kolik stoji modra mutace AG?

Zdravim modre guldy su dost rosirene a ja sam predavam modre mlade 30 a chovne po 35 musel som ist zo cenou dole.

autor: Tomas Adzima - vloženo: 08. 04. 2015 21:26 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web