Partneři:

loriček žlutoboky ve Zwolle

Ahoj vsem, kamarada nasel na internetu fotky loricka zlutobokeho. Hrozne by je chtel chovat, ale u nas na inzerci je nenasel. Chtel bych se zeptat, jestli jsou nabizene treba na burze ve Zwolle?
Dekuju za odpoved Mara

Přílohy:


autor: Marek P. - vloženo: 21. 10. 2011 18:47 Citovat
►► [2] loriček žlutoboky ve Zwolle

Dobrý deň!
Pokiaľ viem je to druh (9 poddruhov), ktorý je aj vo svojej domovine chránený a z toho dôvodu pochybujem o jeho ponuke na akejkoľvek burze. Váš kamarát má aké skúsenosti s chovom druhov Lori, keď chce chovať Loríčka žltobokého? Doporučujem si prečítať http://www.ifauna.cz/…duhovy/1142/.


autor: Vladimír Makovický - vloženo: 22. 10. 2011 08:19 Citovat
►► [3] loriček žlutoboky ve Zwolle

Dobry den,
dekuju za odpoved, ale nezlobte se na me, ja si myslim, ze kamarad nemusi nikomu rikat jake ma zkusenosti nebe jake nema. Zajimalo ho jenom, jestli treba ve Zwolle byli loricci ke koupeni nebo nebyli no. Dekuju Mara


autor: Marek P. - vloženo: 22. 10. 2011 15:30 Citovat
►► [4] loriček žlutoboky ve Zwolle

Dobry vecer Marku,
pna Makovicky to nemyslel jiste zle, spis v tom smyslu, ze to je jeden ze vzacnych druhu a k jeho chovu budou zapotrebi jiste zkusenosti. Proto se ptal na chov jinych Loriu.
Ja osobne si myslim, ze velmi taktne naznacil ze tento druh nemusi byt pro Vaseho kamarada vhodny z hlediska narocnosti na chova potazmo chovatele.
S pozdravem Smidla
smidla@smidla.eu
http://smidla.eu


autor: Miloš Haška - vloženo: 23. 10. 2011 19:53 Citovat
►► [5] loriček žlutoboky ve Zwolle

Dobrý deň.

V Zwolle nebol , a to celkom určite presnoril som to tam viac krát a lori som pozeral opakovane boli vystavení v osobitnej rade takže Vami uvedený druh som tam nevidel. Dňa 20.11.2011 idem na burzu do Talianska napíšte mi vedecké meno ,a to poprosím presne pozriem Vám to tam a zoberiem v prípade úspechu kontakt.

S pozdravom.


autor: Branislav Zajac - vloženo: 24. 10. 2011 08:22 Citovat
►► [6] loriček žlutoboky ve Zwolle

Dobry vecer dekuju za perfektni odpoved. Ja jsem ji cetl az pred chvilkou tak jsem kamaradovi hned volal na mobil, jestli by mel zajem o ty kontakty.Kamarad si koupil jine lorie, kdyz videl ze shani marne. Alemoc dekuje za nabidku.

Dekuju Mara


autor: Marek P. - vloženo: 25. 10. 2011 20:42 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web