Partneři:

tapety do mobilu

Ahoj, chcu se zeptat, jestli na stranky nechystate taky treba walpery do mobilu. Treba s fotek co jste nafotili nekde na vystvach a tak. Myslim ze by se hodne lidem libilo mit v mobilu nejaky pekny tapety papousku. Mara

autor: Marek P. - vloženo: 26. 11. 2011 10:12 Citovat
►► [2] tapety do mobilu

Zdravím Marku,
o tapetách do mobilu jsme s kolegy vůbec neuvažovali. Zcela jistě pro to nemáme na stránkách technické podmínky, ale také není jisté, zda by vůbec u něco takového byl zájem. Nechtěli jsme to dřív prozrazovat, ale snad již v měsíci prosinci spustíme upravenou verzi našich stránek, která by měla zvýšit uživatelský komfort každého návštěvníka. Nicméně o tapetách jsme fakt neuvažovali, a já sám na tomto místě ani nejsem schopen říct, zda bychom byli schopni něco takového připravit. Jistě bychom se o to ale pokosili, pokud by byl o takovou službu větší zájem.
Nicméně se ale obávám, že tapet do mobilu je již na různých webech tolik, že bychom se namáhali s něčím, co by pak zde bylo naprosto nevyužito. Ale to vyjadřuji pouze svůj názor, s mými kolegy jsem jej nekonzultoval.

Zatím vás zdravím
M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 26. 11. 2011 14:33 Citovat
►► [3] tapety do mobilu

Dobrý podvečer,

také bych si dovolil reagovat v této diskusi. Zastávám v tomto případě zcela Mirkův názor. Důvodů pro to mám hned několik. Pár ze stěžejních už Mirek rozvedl ve svém předchozím příspěvku, já za sebe mohu říci, že si myslím, že časy, kdy bylo mnoho webů plných tzv. wallpaperů, už jsou dávno za námi. Troufám si tvrdit, že zájemce o takovouto 'parádu' si dnes raději něco sám vyfotí přímo přístrojem, nežli by se hledal s obrázky na internetu. V dnešní době již jsou tyto moderní technologie na takové úrovni, že stahování různých tapet z internetu, potažmo počítače, do telefonu se, troufám si říci, stalo přežitkem.
Nakonec ani naše technické vybavení externí (fotoaparáty) není na takové úrovni, abychom se mohli pyšnit sekcí věnovanou přímo tapetám na uživatelská prostředí mobilních telefonů. Toto připisuji tomu, že většina z nás, kteří zde tvoříme, jsme jen fotografové na amatérské úrovni a fotografie zde uveřejněné plní spíše funkci informativní. Mnohé z 'konkurenčních' webů jsou na tom v tomto ohledu mnohokráte lépe.
Nu a jak se tak zamýšlím nad tímto tématem, tak mě napadá, že obrázky zde uveřejněné by mělo být možno volně stáhnout a tedy použít jako tapetu. Většina jich je ve fotogalerii. Otázkou jen zůstává, jestli je jejich velikost dostatečné pro kvalitní rozložení na plochu dnešních kvalitních displayů.

S pozdravem
Lukáš Procházka.

autor: Lukáš Procházka - vloženo: 26. 11. 2011 16:22 Citovat
►► [4] tapety do mobilu

Ahojte, no asi je to pravda, ze by to mozna bylo zbytecny. Chtel jsem to dat jako napad na nejake zlepseni stranek :) A jaky novinky zase chystate? Co to bude?
Mara

autor: Marek P. - vloženo: 26. 11. 2011 17:41 Citovat
►► [5] tapety do mobilu

Dobrý večer Marku,

Vašeho nápadu a aktivity si samozřejmě ceníme, v tomto případě byly však nevýhody oné ideje ve značné převaze oproti jejím kladům.
K novinkám bych snad jen zopakoval, co už bylo řečeno. Zaměřili jsme se na zvýšení uživatelského komfortu návštěvníka. Nerad bych ale vypouštěl na veřejnost další informace. Jak psal Mirek výše, nechtěli jsme původně odtajnit ani toto info. Nechme se tedy překvapit, co nám naši programátoři nadělí :) .

S pozdravem
Lukáš Procházka.

autor: Lukáš Procházka - vloženo: 26. 11. 2011 18:01 Citovat
►► [6] tapety do mobilu

Ahoj všem,
tapety bych sem taky nedávala. Taky si myslím, že největší móda stahování wallpaperů do mobilních telefonů je už dávno pryč. Sama jsem si už nic nestáhla ani nepamatuji. Bylo by lepší vylepšit některé funkce, kterou jsou tu teď. Třeba trvalé přihlášení :)

Pěkný den Věra

autor: Věra Š. - vloženo: 27. 11. 2011 08:30 Citovat
►► [7] tapety do mobilu

Ahoj Věrko,
k tapetám se již nebudu vyjadřovat. Vše podstatné už napsal Lukáš a nakonec i ty sama. Co se týče vylepšení webu, skutečně se na tom pracuje. Mělo by být vyřešeno i trvalé přihlášení. Jen požádám tebe a další návštěvníky ještě o pár týdnů trpělivosti. Náš programátor už na změnách pracuje.

Děkuji a zdravím

M. Lifart

autor: Miroslav Lifart - vloženo: 27. 11. 2011 17:05 Citovat
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web