Partneři:

Inzeráty

Pane Lifart, kdyz jsem vam psal email jsem se zapomel zeptat jestli vam nevadi, ze je v inzerci tak malo inzeratu a jestli s tim budete neco delat? Marek


autor: Marek P. - vloženo: 19. 09. 2009 13:10
►► [2] Inzeráty

Dobrý den Marku,

musím se přiznat, že mne Vaše otázka velmi zaskočila. Už na staré verzi diskuse jsem kdysi odpovídal na podobný dotaz.
Mohl bych teď napsat, že stránky denně navštíví kolem 400 -500 chovatelů a tak by stálo minimálně za zváženou, zda na těchto stránkách inzerovat, či ne. Nicméně připadalo by mi to z mé strany jako velmi podbízivé a laciné. A náš primární cíl n e n í jen inzerce samotná, i když by nás její větší využití jistě potěšilo.
Ale abych Vám nějak odpověděl. Slabší využití inzerce nás sice mrzí, ale nebudeme dělat opravdu nic pro to, aby se tento stav měnil. Necháme na každém chovateli, zda u nás bude, či nebude inzerovat.
Nedá mi, abych nedodal své poznatky o naší inzerci.
Víte, za víc jak rok fungování inzerce jsem zaznamenal pouze 4 odezvy na ni. Dvě reakce mi přišly emailem. V jednom se pán rozčiloval, že u papoušků je jen jeden obrázek papouška, kdežto u jiných kategorií jsou vždy ptáci dva. Proto Mirek Horák přidělal ještě aratingu. Druhý email mi jen oznamoval, mimochodem nepodepsaný, že by nikdy u nás neinzeroval, protože stránky nesou název astrilda, tudíž své papoušky dotyčný chovatel bude inzerovat jinde. Musím se přiznat, že mne tato reakce na naši inzerci pobavila a v podstatě jsem na ni vůbec neodpověděl, ač to není mým zvykem. Nevěděl jsem totiž, co na to napsat. S kolegy jsem pak probíral, zda název stránek měnit či ne, ale shodli jsme se, že zůstaneme pod stejným názvem.
Možná kdyby chovatelé napsali více svých názorů, svých postřehů a poznatků, mohli bychom nějak reagovat a inzerci více uzpůsobit podle jejich požadavků a potřeb. Ale bez reakcí opravdu nemůžeme udělat nic.


Za tvůrce stránek zdravím, M.Lifart


autor: M. Lifart - vloženo: 19. 09. 2009 21:26
►► [3] Inzeráty

Dekuju. Taky si myslim ze je jedno jak se stranky jmenujou. Me se libi ze je tu vic druhu ptaku dohromady. Ahoj Marek.


autor: Marek P. - vloženo: 22. 09. 2009 16:37
Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit.

Design: Miroslav Horák | Redakční systém vytvořilo Devtea.cz
Copyright 2005–2017 Amadina-Gouldove.com, všechna práva vyhrazena.
Použití jakýchkoliv částí těchto stránek je možné výhradně se souhlasem autorů.
Kontakt | Bannery pro váš web